Štítky článku: •  

Unie odkryla karty — násilím přinutí přijímat migranty

Agentura AP přinesla zprávu o tom, že Unie se rozhodla prosadit kvóty na uprchlíky za každou cenu. Komisař EU pro migraci Dimitris Avramopoulos učinil v úterý ve Varšavě, během návštěvy Frontexu, Evropské agentury pro pohraniční stráž, zásadní prohlášení.

V něm říká, že existují způsoby, jak přimět všechny členské státy EU, aby se zapojily do programu přesídlení migrantů mezi členskými zeměmi EU.

Polsko odmítá přijímat migranty, když argumentuje, že jsou to především ekonomičtí migranti a ne váleční uprchlíci. Tvrdí, že potenciálně mohou představovat hrozbu.

Tento plán přemístění má za cíl zmírnit tlak na země, které přijaly hlavní nápor migrační vlny: Itálii a Řecko.

Bez jmenování Polska Avramopoulos uvedl, že EU má „nástroje, prostředky a sílu,“ aby přesvědčilo všechny členy souhlasit s relokačním plánem a reakce dotyčných států komise posoudí do konce září. Komisař ve svém prohlášení nezmínil žádné sankce.

V plné kráse se odhaluje nedemokratický charakter současné podoby společenství evropských zemí. Vize architektů Unie směřuje k centrálně řízené federaci, kde svoboda jednotlivých zemí rozhodovat o svém vnitřním uspořádání se bude zmenšovat. Odpor členů EU bude potlačovat totalitními prostředky a rozhodnutí nebudou odrážet zájem obyčejných Slováků, Čechů či Maďarů, ale europolitici si budou plnit své nejdivočejší fantazie o „ideálním“ uspořádání světa. Stáváme se bezmocnou hračkou v rukou nesvéprávných, ale všeho schopných idiotů, kteří chtějí za každou cenu prosadit své sociálně-inženýrské představy.

Česko už kapitulovalo, premiér Sobotka se vyjádřil, že země nebude uplatňovat výjimku z Lisabonské smlouvy. Slovenská vláda potichu připravuje stejný proces změnou zákona o zaměstnávání cizinců.

Do konce roku zřejmě bude snaha přijmout zákonné normy o „harmonizaci“ benefitů pro migranty, což by znamenalo, že všichni migranti dostanou v Evropě stejnou částku. Jelikož např. 1000 eur je v Německu žebrácké kapesné, ale na Slovensku nadprůměrný příjem, po sečtení plusů a minusů, část migrantů ochotně zvolí Slovensko. Tyto migranty zdarma budeme živit už my sami — buď přímo přes zvýšenou zátěž na náš sociální systém, nebo nepřímo přes plánovanou evropskou daň.

Ještě jednou zopakuji: pokud se prosadí harmonizace dávek pro migranty, každý, kdo sem zavítá a požádá o azyl, dostane bez práce dva až třikrát více peněz, než člověk, který tvrdě pracuje celý měsíc. Navíc bude mít plně hrazeno i bydlení, stravu, plnou zdravotní péči, přístup na Internet, cestovné, jazykové a pracovní kurzy. Zvláště zdravotní péče se extrémně prodraží, protože to jsou většinou lidé, kteří v životě nepoznali zubaře, zdravotní prohlídky a častokrát jsou doslova semeništěm exotických chorob. Toto vše budeme hradit my.

Promiňte, ale do takového spolku nikdo ze Slováků nevstupoval. Proto je legitimní otázka, zda je v zájmu Slovenska v takovém totalizujícím se spolku nadále setrvávat.

Píše pan Juraj Poláček na slovenském Medzičas.sk


Pozn. red.: Naprosto nepochybně. Ovšem ten náš slizounek už je v řiti €U zasunut napevno.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 326 × | Prestiž Q1: 8,65

+12 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top