Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:
Čtení tohoto článku zabere přibližně 4 min.

Střípky (66)

♣ Faktem je, že demokrati (kapitalisti) založili NSDAP, neonacismus, fašismus, kapitalismus, islámský terorismus, otroctví, imperialismus, kolonialismus (NN) ♣ Jyrka Paroubek, Borůvková a Mimoň (Zelnej škraloup) ♣

A takhle si tady žijem

Ničemu se nelze diviti, když jakýsi „carmin“ (a mnoho podobných carminů, nejen na Hovínkách.cz) vnímá svět tímto hledem:

carmin: „proč se omlouvá ,má samozřejmě pravdu,komunisti vychovávali lidi ke slušnosti,mravnosti,nesobeckosti, proto také lidé k sobě byli mnohem slušnější,bylo mnohem méně násilí, agrese, podvodů,přepadení, havlofašisti vychovávají lidi k bezohlednosti, chamtivosti,násilí,celý tento zrůdný zločinný systém je založen na chamtivosti, maximálním zisku, podvdech korupci, zločinům a vyvolávání válek, to co se odehrálo v naší zemi v roce 1989, je naprosto zásadní, negativní skutečnost čssr byla cíleně zničena, rozkradena ,zadlužena ,odzbrojena,zotročena, stala se kolonií poshitlerovských klerofašistických struktur hlavně je třeba říkat pravdu 17. 11 1989 byl teroristický puč CIA ,zločin kterým bylo zničeno československo, zadluženo, rozkradeno a zotročeno, na kapitalistech lpí krev stamilionů obětí 2 světových válek a stovek lokálních válek +stamilionů obětí chudoby způsobené kapitalisty věta multimiliardáře Warrena Buffetta, jednoho z nejbohatších mužů světa, kterou pronesl v roce 2006: „Existuje třídní boj. Ale je to má třída, tedy třída bohatých, která tuto válku vede a vítězí v ní.“=kapitalismus je založen na třídním boji takže jde o zrůdné zločinné režimy, diktatury oligarchie , pravá tvář kapitalistického zbohatnutí národa, 75% lidí živoří jako žebráci od výplaty k výplatě, přes 100 000 bezdomovců statisíce lidí živořících na ubytovnách ….zlo teroristického puče CIA 1989 musí být napraveno a bestie které ho spáchaly potrestány .faktem je, že demokrati (kapitalisti) založili NSDAP, neonacismus, fašismus, kapitalismus, islámský terorismus,otroctví,imperialismus,kolonialismus, vynalezli koncentrační tábory , kapitalisti spáchali stonásobně více zločinů jak komunisti ,zcela logicky demokrati ( kapitalističtí vyvrhelové ) vyvolaly dvě světové války a stovky lokálních válek, jen ve válkách povraždili stamilion lidí + oběti hladomorů a chudoby způsobených kapitalisty viz somálsko(opakované kapitalistické hladomo“

Takže jestli se mě ptáte, zda lze mít v hlavě takto nasráno, pravím vám, že ANO. A bohužel to má volební právo a stejně silný hlas, jako kdokoliv jiný. (Přepis, včetně chyb, PTX.)


Jyrka Paroubek, Borůvková a Mimoň

mimon-1.png (53,649 kiB)

Jyrka Paroubek to má rád horké. Tím chci říct, že nežije vlažně. Že to není žádnej studenej čumák. Jak sám řekl, je v dokonalé kondici. Plnej energie jak dvouletej kůň. A potřebuje ženu. Potřebuje statnou slovanskou ženu, plnou mléka a strdí a potřebuje ji hned.

Poslední manželka ho zklamala. Předposlední manželka ho zklamala. Rodiny rozpadlý a nemohoucí. Jinej by se dávno zhroutil. Ne tak Jyrka. Jde do toho znovu. Po hlavě. Jak nezdolný ruský bohatýr. Ilja Muromec a Čurila Plenkovič v jednom. Jen kdyby se proboha už konečně objevila nějaká ženská. I to strdí by oželel.

Jyrka tohle ventiluje veřejně, protože lidé v jeho levelu to tak maj. Jinej by to, že mu vzala kramle stará, tajil. On to dá do Blesku. A následně inzeruje, že hledá ženu vlastního osudu, která je samostatná, nebojí se experimentovat, má silnej stisk a permanentní mejkap a chuť. A přidá k tomu potvrzení, že má hladinu testosteronu mnohem výš než kdokoliv, dokonce výš než náš pan prezident, co má prostatu jak kojenec, a že jeho spermatogeneze je tak masivní a nevypočitatelná, že mu to komplikuje společenský život. Vše notářsky ověřeno. Njn. K tomu asi nic dodat nejde.

Stejně jako nejde nic dodat k paní Borůvkové, která svého muže odstavila z postu velvyslance ve Švýcarech. Paní Borůvková je dobrej psychouš. Tohle nevymyslíš. Jsem si čet některý její tweety a fakt slušnej oddíl. Ona vůbec nepotřebuje, aby jí někdo odpovídal. Ona jede sama. Vystačí si. Jeden výron stíhá druhý. A tohle nám prosím sedělo na ambasádě. Ty krávo.

Jak vůbec po nás, myslím po plebsu, může vrchnost něco chtít? A píšu vrchnost záměrně. To, co předvádí Sobotka a Jurečka a Babiš není nic jiného, než návrat do roku 1948. Návrat se vším všudy. A nenechme se mýlit tím, že se u nás nezavírá za názor, tedy že zde máme demokracii.

Máme velký hovno. Takhle špiclovaný jako jsme dnes jsme nebyli ani v padesátých letech. Estébáci musej ronit slzy jak kobylí hovna, jací to byli tehdá břídilové. Dnešní nomenklatura, to jsou jinačí pašáci.

Ale z5. Vrchnost, co nám dnes vládne je složena z mimoňů. To je evidentní, protože normální blbec by se choval rozumněji. Na to jeden nemusí študovat plzeňský práva. A jelikož je složena z mimoňů, což jsme si před momentem dokázali, je současná vrchnost ve své podstatě nesvéprávná.

Na jednu stranu to znamená, že není za své činy trestně odpovědná, ale na druhou stranu to též znamená, že na celou vrchnost, na její nařízení a zákazy a směrnice a vyhlášky můžeme ukázat dobromyslnej fakáč, protože nesvéprávnej píčus může být tažen, ale nikdy nemůže táhnout, tedy vést.

Miluju neprůstřelnou logiku a vyprošuji si, aby mne někdo rozebíral…

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jim ukážu, jak se dělá fakáč. Děsně se jim to líbí. Si na prostředníček přidělali dlahu.

Dnes bude deštivo, ale mi to neva, protože ugriluju kuře a změřím testosteron. Skvělej pgm.

To je zatím vše.

Píše na FCB Zelený Škraloup

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 278 × | Prestiž Q1: 4,99

+4 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Střípky (66)

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

top