Štítky článku: •  

Babiš, priznaj farbu!

Je hezké, že se už tu a tam v České televizi najde redaktor, který se nebojí Babišova rozzlobeného kukuče a nepříčetné hatmatilky a jemuž nedělá problém se zeptat třeba na to, jak chce Babiš dále vládnout s lidmi, které — podle „uniklé“ nahrávky — nazývá debily, krávami apod.

Chtělo by to však, aby tyto nepříjemné otázky pokládali také lidé z privátních televizí, na něž se většinou dívají voliči ANO.

Babiš své voliče samozřejmě rovněž považuje za idioty, o tom není pochyb. A že tito lidé opravdu dělají čest svému označení, o tom taky žádná. Kromě vyložených kreténů nicméně občas narazíte i na opravdové úkazy. Když někdo vypadá celkem příčetně, nesmrdí a nemá špinavé boty, a přesto vám s vážnou tváří vykládá, že tahle země teď zrovna potřebuje osvíceného diktátora, který udělá pořádek, říkáte si, jestli nemluvíte s láčkovcem.

Přesto by těchto exemplářů mohlo alespoň trochu ubývat, kdyby se novináři z více médií začali Babiše nepříjemně ptát, a to nejen na zákulisí jeho podnikatelského zázraku, který by musel — kdyby dotyčný Babiše znal — budit ze spaní i Warrena Buffetta.

„Považujete své voliče za větší, nebo menší idioty, než jsou vaši kolegové ve vládě?“

„Jak je možné, že jste nespolupracoval se Státní bezpečností, když každý, kdo za bolševika působil v cizině, byl naprosto důkladně prověřen všemi bezpečnostními složkami ČSSR a bez spolupráce s nimi by se dostal nejdále do Chebu?“

A možná trochu infarktová, ale taky dobrá:

„Tak nechal jste toho Mrázka picnout, nebo ne?“

Třeba by to s Andrejem šlehlo, načež ANO by se během čtyřiadvaceti hodin posunulo na žebříčku vlivu v České republice někam mezi oblastní organizaci zahrádkářů Praha-východ a Společnost přátel žehu.

Píše pan Vítězslav Dobeš na ExPost.info

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 553 × | Prestiž Q1: 9,06

+12 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top