Štítky článku: •  

Tak pravil Stát

Současný Stát, ač se navenek tváří lidumilně, sociálně a rasově korektně, je největším škůdcem spravedlnosti a spokojenosti většiny občanů, bez rozdílu pohlaví, národnosti, či jiných rozlišovacích znaků.

Současný Stát a jeho vládní reprezentace je jen obrovským zlodějem a lupičem a obrovskou Slibotechnou. Lupičem nejen majetků lidí, ale i ideálů a důvěry. Nelze přijmout a akceptovat diametrální rozdíly mezi slovy, které např. Mr. Kalousek (a jiní) prezentoval(i) v předvolební kampani a praktickou realizací dneška.

Nelze nevidět, že relativně rozumná předvolební monetární hesla se v praktické realizaci rozplynula do stejné praxe, kterou realizovaly všechny předchozí vlády. Do totálního socialismu. Snad klidně mohu říci: do totalitního socialismu. Mám na mysli to, že ač máme možnost volit mezi více politickými stranami, výsledkem je stejně vždy více a více socialismu. Tedy možnost volby vlastně nemáme.

Můžeme si maximálně vybírat mezi socialismem otevřeně marxistickým, socialismem idealistickým a socialismem skrytým. Volit můžeme jen socialismus. Není jiná volba. A pokud by někdo namítnul, že bylo málo rozdílů mezi možnostmi volby v nacionálním Německu minulého století a naší současností, má naprostou pravdu. I to nacionálně socialistické Německo zprvu poskytlo jistou paletu voleb, ale vemi tvrdě potrestalo ty, kteří nevolili v souladu s führerovou představou. Trestali krvavě, podle dogmat socialismu – kteréhokoliv.

Kterákoliv forma socialialismu, ať nacionální, nebo jiná, je jen formou násilí na lidech, ať se skrývá za líbivými hesly, nebo je nenávistná otevřeně. Anebo hraje na líbivé, populární strunky závisti a nenávisti.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 887 × | Prestiž Q1: 16,90

+37 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top