Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Štítky článku:

Tak pravil Stát

Současný Stát, ač se navenek tváří lidumilně, sociálně a rasově korektně, je největším škůdcem spravedlnosti a spokojenosti většiny občanů, bez rozdílu pohlaví, národnosti, či jiných rozlišovacích znaků.

Současný Stát a jeho vládní reprezentace je jen obrovským zlodějem a lupičem a obrovskou Slibotechnou. Lupičem nejen majetků lidí, ale i ideálů a důvěry. Nelze přijmout a akceptovat diametrální rozdíly mezi slovy, které např. Mr. Kalousek (a jiní) prezentoval(i) v předvolební kampani a praktickou realizací dneška.

Nelze nevidět, že relativně rozumná předvolební monetární hesla se v praktické realizaci rozplynula do stejné praxe, kterou realizovaly všechny předchozí vlády. Do totálního socialismu. Snad klidně mohu říci: do totalitního socialismu. Mám na mysli to, že ač máme možnost volit mezi více politickými stranami, výsledkem je stejně vždy více a více socialismu. Tedy možnost volby vlastně nemáme.

Můžeme si maximálně vybírat mezi socialismem otevřeně marxistickým, socialismem idealistickým a socialismem skrytým. Volit můžeme jen socialismus. Není jiná volba. A pokud by někdo namítnul, že bylo málo rozdílů mezi možnostmi volby v nacionálním Německu minulého století a naší současností, má naprostou pravdu. I to nacionálně socialistické Německo zprvu poskytlo jistou paletu voleb, ale vemi tvrdě potrestalo ty, kteří nevolili v souladu s führerovou představou. Trestali krvavě, podle dogmat socialismu – kteréhokoliv.

Kterákoliv forma socialialismu, ať nacionální, nebo jiná, je jen formou násilí na lidech, ať se skrývá za líbivými hesly, nebo je nenávistná otevřeně. Anebo hraje na líbivé, populární strunky závisti a nenávisti.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 863 × | Prestiž Q1: 16,90

+37 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Tak pravil Stát

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

Facebook diskuse
top