Štítky článku: •  

Tak pravil Stát

Současný Stát, ač se navenek tváří lidumilně, sociálně a rasově korektně, je největším škůdcem spravedlnosti a spokojenosti většiny občanů, bez rozdílu pohlaví, národnosti, či jiných rozlišovacích znaků.

Současný Stát a jeho vládní reprezentace je jen obrovským zlodějem a lupičem a obrovskou Slibotechnou. Lupičem nejen majetků lidí, ale i ideálů a důvěry. Nelze přijmout a akceptovat diametrální rozdíly mezi slovy, které např. Mr. Kalousek (a jiní) prezentoval(i) v předvolební kampani a praktickou realizací dneška.

Nelze nevidět, že relativně rozumná předvolební monetární hesla se v praktické realizaci rozplynula do stejné praxe, kterou realizovaly všechny předchozí vlády. Do totálního socialismu. Snad klidně mohu říci: do totalitního socialismu. Mám na mysli to, že ač máme možnost volit mezi více politickými stranami, výsledkem je stejně vždy více a více socialismu. Tedy možnost volby vlastně nemáme.

Můžeme si maximálně vybírat mezi socialismem otevřeně marxistickým, socialismem idealistickým a socialismem skrytým. Volit můžeme jen socialismus. Není jiná volba. A pokud by někdo namítnul, že bylo málo rozdílů mezi možnostmi volby v nacionálním Německu minulého století a naší současností, má naprostou pravdu. I to nacionálně socialistické Německo zprvu poskytlo jistou paletu voleb, ale vemi tvrdě potrestalo ty, kteří nevolili v souladu s führerovou představou. Trestali krvavě, podle dogmat socialismu – kteréhokoliv.

Kterákoliv forma socialialismu, ať nacionální, nebo jiná, je jen formou násilí na lidech, ať se skrývá za líbivými hesly, nebo je nenávistná otevřeně. Anebo hraje na líbivé, populární strunky závisti a nenávisti.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 863 × | Prestiž Q1: 16,90

+37 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top