Štítky článku: •  

Krucinál, fixnámol, fagot, hergot, Widle

Před pár lety jsem měl mírně tolerantní vzah k OS Windows 7, dokonce jsem byl ochoten tvrdit, že z dílny MS jsou Windows 7 docela nejlepší. Beru ten pocit zpět. Windows Seven jsou docela stejné svinstvo, jako byly všechny minulé Windows. Nedodělek, lumpárna a zmetek. Kdyby měl William Gates zaplatit všechny škody, které svým blbým a absurdním operačním systémem a stejně pitomým prohlížečem Internet Explorer spáchal, nebyl by miliardářem v USD, ale posledním Indem s vlastnictvím jedné kulhavé intaktní muly.

Posledním svinstvem, které mi ten výtečný systém spáchal byl restart bez nejmenšího varování, přičemž nebyl schopen ani uložit rozpracované projekty, nýbrž se tvářil, že se pomocí programu „CHECKDISK“ snaží něco zachránit, aby pak řekl, že data jsou nepoužitelná. Jsem nasranej. Pracoval jsem současně na několika projektech a to, co jsem neměl uloženo, mi OS prostě sežral a ani se slušně nezeptal, jestli chci data uložit.

Jsem nasranej, protože systém se nezeptal, jestli chci restartovat OS. Prostě to udělal a vykašlal se na 25 běžících programů a dokumentů v nich. Pane Majkrosofte, běžte mi do prdele s takovým chováním. Já se snažil vám neškodit a vy, ač jsem zaplatil docela tučnou částku za nějaké funkčnosti, mi trvale škodíte, kazíte moji práci a je vám to dokonale putna. Nedal jste mi najevo, že jste stáhnul nějaké opravné balíčky typu: „vraťte se do fabriky, ve vašem vozidle chybí volant, brzdy a dokonce i sedadla“. Vy jste mi ukradli auto, i s manželkou a dětmi a pohodili jste je někde na Chipewa Mountains. A ještě se strašně divíte, že tam nepojedu přehrabovat písek a hledat je.

Pane Williame Gatesi, vraťe mi moje data! A jestliže to neumíte, neserte se do tak náročné věci, jako jsou operační systémy. Dokonce jsem slyšel, že byste chtěl nechat naprogramovat nějaké řídící systémy pro motorová vozidla. Snad abyste to nedělal. Auta bourají vinou řidičů už tak dost. A jestli jim do nich nějakým komerčním násilím namontujete vaše µsoft výmysly, mrtvých na silnicích budou stonásobky. To chcete?

Prošel jsem si na vlastní kůži všemi těmi věcmi od MS DOS, přes Win 3.0 a všechny další verze až do současnosti. Myslím, že bude nejrozumnější opustit vaše Wokna, protože za posledních dvacet let jsem zjistil, že jediným vaším motivem je vyrejžovat spoustu peněz bez ohledu na to, že prodáváte věc, která funguje jen omezeně, svévolně, nebo vůbec. Takže si vaše Wokna strčte někam (třeba za klobouk). Zkuste jimi ještě dobýt třeba Arktidu a Antarktidu, kde vinou mrazů a absence elektřiny ještě ten váš „fantastic operating system“ neznají. Až se to stane, ubijí vás sněžnicemi, nebo zmrzlými velrybami.

Pane µsofte, ustupte mi ze slunce. Překážíte.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 991 × | Prestiž Q1: 17,15

+38 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top