Štítky článku: •  

Prepotence některých firem

Mobilní operátoři, alespoň jsem se domníval, mají nabízet svoji službu v oboru předávání hlasových a textových zpráv jiným účastníkům smlouvy.

Jak je patrno, hluboce jsem se mýlil. Například společnost <cenzurováno> vtrhla do společnosti svojí reklamní kampaní ½ SMS do sítě zdarma, aneb: kouzelneuterky.cz. Prý pro společné zážitky.

Pod průhlednou zástěrkou nejprve své zákazníky okradli o spoustu peněz a neštítí se ani toho, že řadou jejich zákazníků jsou děti a starci.

Následně z těchto neprávem získaných statků vyrobí nestydatou reklamní kampaň ještě k většímu vlastnímu obohacení.

Prý dávají fandy dohromady.

  1. <cenzurováno> tě vtáhne do fandění, jako nikdy
  2. Fandíš českému nároďáku a jsi zákazník <cenzurováno>?
  3. Přijď si k nám užít reprezentační zápasy 25. a 29. 3. Během poločasu přijde promotým a k tvému pivu ti přidá jedno navíc!

Dále nabízejí zájezdy a další lístky zdarma.

Takže asi tato telekomunikační společnost podle všeho podniká i na poli pivovarnictví, cestovního průmyslu a nepřekvapilo by mě, kdyby fušovali i do výroby prezervativů.

To asi žádného z jejich self-promotion manažerů ještě nenapadlo. Mohl bych jim to prodat.

Heslo dne: ŠUKEJTE JEN S OCHRANOU OD <cenzurováno>.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 076 × | Prestiž Q1: 8,86

+10 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top