Štítky článku: •  

Prepotence některých firem

Mobilní operátoři, alespoň jsem se domníval, mají nabízet svoji službu v oboru předávání hlasových a textových zpráv jiným účastníkům smlouvy.

Jak je patrno, hluboce jsem se mýlil. Například společnost <cenzurováno> vtrhla do společnosti svojí reklamní kampaní ½ SMS do sítě zdarma, aneb: kouzelneuterky.cz. Prý pro společné zážitky.

Pod průhlednou zástěrkou nejprve své zákazníky okradli o spoustu peněz a neštítí se ani toho, že řadou jejich zákazníků jsou děti a starci.

Následně z těchto neprávem získaných statků vyrobí nestydatou reklamní kampaň ještě k většímu vlastnímu obohacení.

Prý dávají fandy dohromady.

  1. <cenzurováno> tě vtáhne do fandění, jako nikdy
  2. Fandíš českému nároďáku a jsi zákazník <cenzurováno>?
  3. Přijď si k nám užít reprezentační zápasy 25. a 29. 3. Během poločasu přijde promotým a k tvému pivu ti přidá jedno navíc!

Dále nabízejí zájezdy a další lístky zdarma.

Takže asi tato telekomunikační společnost podle všeho podniká i na poli pivovarnictví, cestovního průmyslu a nepřekvapilo by mě, kdyby fušovali i do výroby prezervativů.

To asi žádného z jejich self-promotion manažerů ještě nenapadlo. Mohl bych jim to prodat.

Heslo dne: ŠUKEJTE JEN S OCHRANOU OD <cenzurováno>.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 064 × | Prestiž Q1: 8,86

+10 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top