Štítky článku: •  

Za fašizmus jsou zodpovědné fazole!

Vědci konečně udělali průlom ve výzkumu. Nejen vědci na to přišli, ale je běžně k vygúglení, že Adolf Hitler miloval fazolovou polévku a že byl také vegatarián. To, že pak nadmíru prděl, je už také běžně přijímaným faktem.

Fazole se objevila v jídelníčku mnoha kultur, které se chovaly násilně. Jde hlavně o mezzoameriku, řekněme s Aztéky a jinými, kteří vytrhávali zajatcům srdce. Oni ta srdce nejedli, ale fazole ano, a pokud je jedli, tak jedině uzené srdce s fazolemi, česnekem, rajčaty, paprikou, prosto lečo.

Vlastně slovo fašismus je ze slova fazole. Ty fasces jsou v tomto případě prdy, což dokonce přešlo i do našeho jazyka. Jak?

Zde musíme připomenout něco jiného, a to je to, že naši předkové, stejně jako předkové jiných národů, ctili prdy jako produkty silného člověka.

Taková slova jako proud, prut, první, prudký a mnohá jiná, mají základ ve slově prd.

Slovo prd bylo, zdá se, vyjádřením něčeho božského ve smyslu energie. Proto pokud to víme, pochopíme i známé Svatoplukovy pruty, které byly tehdy za těch dob ve skutečnosti jeho prdy. Svatoplukovy prdy.

Ale vraťme se k fazolím. Jejich odnoží je i bob a všimněme si stravování lidí v islámském světě. Radikálové se živí jedině fazolemi a mnohokrát nešlo rozeznat, zda dotyčného odpálila pyrotechnika, nebo se jen přežral fazolí.

Co se týče chemie, tak fazole rozkladem bílkovin v řadě aminokyselin působí výbušně až do mozku. Stimuluje tam gen pro fašismus. Kromě toho je ale mají rádi fašisté zpětně i proto, že se cítí být neustále v boji, prdí ostošest, jako řekněme ten Hitler.

Nuže, vychovali ho tak, nic jiného jeho mamka ve vesnici Hnědné na Inu neměla, jen to, co se kroutilo kolem tyček v zahradě.

A vůbec to není tak, že mně jsou fazole odporné, proto si myslím, že každý, kdo je jí, je fašista. Opravdu ne, já podávám důkazy a myslím, že velmi srozumitelné.

K dalšímu výzkumu spojitosti fazolí a fašismu už mi neziskové organizace zvučných jmen zatím vyhradily a i na účtu našly 1 000 000 €.

Ale zatím musíme nalézt mechanismus na minimalizaci spotřeby fazolí, a ono už se něco pomalu rýsuje, zatím, chválabohu, alespoň pořádně zdražily. Ale je to málo, stále je to nic. Je třeba přijmout takovou legislativu, aby fazole už nikdy nevytvářely fašismus!!!

Tropí si posměch pan Jozef Kamenský na SlobodnýVýber.sk

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 168 × | Prestiž Q1: 6,08

+7 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top