Štítky článku: •  

Jsem naprosto zhnusen tímto státem

Poslanec Stanislav Křeček – jinak označovaný jako „obhájce práv bydlet za nereálné peníze“ – vyspekuloval ve své pošetilé hlavě další absurditu: Prý si v dotaznících o sčítání lidí, psů, koček, kočárků a mrkví klidně můžete vymýšlet a lhát. Takže na Vás poštve Policii.


Citace doplněna 10. 4. 9:20 (po výtce Vasco 75)
"Do dotazníku si každý může napsat, co chce, nikdo to neověřuje. Není záruka pravdivosti údajů. Do sčítání by měly vstoupit další státní orgány, třeba policie, která by měla mít možnost vejít do domů a zjistit tam skutečné poměry," říká poslanec Křeček.
Zdroj citace

Policajti prý mají, podle jeho názoru, kontrolovat, jestli máte obě dvě nohy, jestli mezi nimi máte to přirození, co jste daňově a sčítancově přiznali. Možná se Vám ti jeho policajti porýpají i v konečníku, jestli tam nemáte náhodou něco nepatřičného, státem neschváleného.

Pan Křeček je buďto šílencem – a pak se divím, že je poslancem zákonodárného sboru – nebo je šílený celý státní systém.

Ve státě, kterému vládnou, nebo zákony přijímají, šílenci, nelze normálně žít. Lze buď emigrovat, nebo šílence ignorovat, nebo je svrhnout.

Není jiná volba.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 3 644 × | Prestiž Q1: 33,08

+168 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top