Štítky článku: •  

Rus se vměšuje, Amerykan se vměšuje

A blbci čumi na hokej a do země mezitim vali černoššti bojovnici. Mezinarodni polityka, to je jedna velka žumpa. Neni to tak dluho, co amerycky přivandrovalec umistěny v Praglu se vyměšoval do vnitřnich věci Republiky česke pote, co radil prezidentovi, kaj može jet na vylet a kaj ni.

Kdyby to same zrobil velvyslanec Česka, nebo kerekoliv jine republiky s ručenim omezenym třeba v USA, valil by okamžitě dodom s označenim „Persona non grata“ (chlop, kereho tu už nechceme vidět).

Rusofilici se vztekali, Rusofobi tvrdili, že se nic neděje.

Fčil to je přesně opačně. Rusofob se vzteka, Rusofilik tvrdi, že se nic neděje. Přitom rusky vudce tvrdě napadnul prezidenta Česka, r. r. o. a vytknul mu, že přiliš huli. Take fauksy pauksy by si žaden polityk nebo dyplomat neměl dovolovat. Ja chapu, že ma Putin strach, že mu Zeman dluho nevydrži, ale take věci se prostě v dyplomacyji nerobi. A to my Ostravaci musime vědět, bo ve vyjadřovani a v dyplomacyji zme kadeti. Arogantni poznamka ruskeho vudca v přimem zaběru:

Miloš Zeman v Moskvě (iDěs.cz)

Ale ani v domaci polityce to neni lepši. Češti polityci si zrobili ostudu, když měsic brečeli a strašili, jak Českem povali hruzostrašni Nočni vlci a budu rozšiřovat štvavu propagandu.

Nestalo se nic. Par starych cypu na motorkach, doprovazenych podobnyma šaloncama z Polska, Česka a Německa navštivilo hroby sovětskych mrtvych a položilo tam kvitka. Jinak se po dobu jejich prujezdu nic zvlaštniho nestalo, sudruh major.

A tak misto teho, aby se lidi věnovali novym buzeračnim zakonum, kere maju za cil likvidovat živnostniky a zdraži žradlo a piti ve zbylych knajpach, misto teho, aby se lidi zajimali o to, kery multykulturni kolaborant v Bruseli a v Praglu suhlasi a podporuje přisun černošskych bojovniku (dočasně umistěnych v Česku, r. r. o.) za zastěrkou kvot a dalšich zločinnych nastroju, věnuju se medyja naprostym cypovinam, jako je prujezd Nočnich vlku nebo huleni prezidenta.

africti-bojovnici.jpg (120,577 kiB)
Invaze afrických bojovníků

A slavny česky lid čumi na hokej, misto teho, aby vynechal jednu třetinu duležiteho zapasu Rakusko-Francyja a napsal svojim politykum a evroposlancum, že mandat ke kolaboraci jim nikdo nedal a jestli zvednu ruku pro přisun černošskych bojovniku, tak budu povyhazovani z parlamentnich oken, tak ten slavny česky lid sedi a čumi.

Schvalně si poslechněte, jak multykulturni kolaborantka z KDU-SSM obhajuje přisun africko-asijskych bojovniku na Moravu: „S pocitem bezmoci sleduji nárůst obětí ve Středozemním moři. Osobně podporuji solidární postoj České republiky vůči zemím, které jsou vystaveny nelegální imigrační vlně, a podporuji, aby se i naše země podělila o toto břímě. Přeji si, abychom tak učinili dobrovolně, jako výraz naší odpovědnosti a solidarity s těmi, kteří jsou skutečně postiženi válkou a pronásledováním,“ říká Michaela Šojdrová, místopředsedkyně české delegace v poslaneckém klubu ELS (KDU-ČSL).

…a tady su dalši, keři doporučili přijmut afro-asijske bojovniky do Moravy, Čech a Slezska: Dobře si zapamatujte jejich jmena a strany, za kere kandydovali:

eu-kolaboranti.jpeg (72,508 kiB)
Čeští EU-kolaboranti

Autorem článku je Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 188 × | Prestiž Q1: 5,06

+1 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top