Štítky článku: •  

EU financuje vlastní smrt

Jsme tedy svědky, jak EU řídí a financuje invazi cizí a Evropě cizí a nepřátelské kultury, a to vše na úkor našich vlastních občanů. Evropa si podřezává větev, na které sedí. Dlouho již přemýšlím nad otázkou, proč je takový tlak na nesmyslné přijímání ilegálních migrantů do Evropy. Za celou dobu mne napadla jen jedna odpověď: peníze.

atllanka.jpg (47,636 kiB)
Atllanka

Na „uprchlíky“, jak se nyní migrantům říká, jdou obrovské prostředky z rozpočtu EU. I když se jedná převážně o muslimy (a pár křesťanů, které zrovna nenahážou do moře cestou), bohaté muslimské země přispívají do těchto fondů minimálně. Stovky „neziskovek“, „agentur pro uprchlíky“ pro sociální začleňování atd. atd. Jsou pevně přisáté na tyto fondy a s ohledem na jejich poměrně vysoká procenta vlastních nákladů, z uprchlíků mají dobré a snadné živobytí. Tisíce úředníků jednotlivých států i EU by totiž s kontrolou imigrace ztratily opodstatnění ke své pozici a tím i existenci.

tisice-imigrantu-vali-pres-zed.jpg (63,285 kiB)
Ani plot nepomůže

Zajímavý je politický dopad imigrace, kdy muslimské země se tváří, jako když se jich otázka muslimských migrantů do EU netýká (pokud zrovna nestaví proti nim plot) ale současně podporují (a to i finančně) islamizaci zemí příjemců. Paradoxem toho všeho tedy je, že si zde vytváříme islámskou pátou kolonu za vlastní peníze. Má někdo nějaký argument, dokazující, že muslimům nejsme pro srandu?

Jenže nezapomínejme na stránku věci, co stojí mimo zákon! Při obrovském množství migrantů a zatvrzelé ochraně ze strany organizací pro ochranu lidských práv, je ruka zákona bezmocná. Nemůžeme totiž vyloučit, že:

  • existují spojení mezi pašeráky a přijímacími agenturami v EU
  • migranti, kteří nejsou součástí nějaké sítě, jsou snadno kořistí buď organizovaného zločinu nebo padnou za oběť otrocké práci
  • pokud jsou migranty děvčata, je jejich další osud v Evropě dost pochybný
  • nezapomínejme na obchod s orgány
uprchlici-ve-stredomori.jpg (60,363 kiB)
Invaze testosteronu

Další neméně hrozivou skutečností je, že s migranty do Evropy proudí i skrytí islámští bojovníci, vycvičení, s válečnými zkušenostmi a přesvědčení o své nadřazenosti a oprávněnosti šířit islám ohněm a mečem. Snadno se napojí na existující radikální buňky v muslimských komunitách 2. a 3. generace, s evropskými pasy a zmizí v davu.

Pokud někdo přijíždí jako host, respektuje zvyky, tradici a kulturu hostitele. Pokud ale příchozí hlásá nadřazenost svojí víry, neustále vyžaduje, aby se hostitelská země přizpůsobovala požadavkům jeho náboženství, a dokonce se snaží zavést svůj vlastní zákoník jako rovnoprávný (zatím) zákonům hostitelské země, není to host, je to nájezdník. Jsme tedy svědky, jak EU řídí a financuje invazi cizí a Evropě cizí a nepřátelské kultury a to vše na úkor našich vlastních občanů. Po všech letech, která jsem strávil v různých muslimských zemích, si nedokážu představit jedinou, která by takový přístup trpěla a nenechala dotyčným „kazatelům a věrozvěstům“ uříznout hlavy.

Sociální stránka věci: tlaky na imigraci jsou tak silné (rozuměj: dobře zaplacené) že se dotyčné vlády vůbec ani neobtěžují svým občanům vysvětlovat, proč sice není na důchody a zdravotní péči pro vlastní občany, kteří většinou celý život pracovali a platili daně ve své zemi, ale proč tak snadno vlády mrhají miliony pro nájezdníky, kteří sem přijíždějí s cílem ovládnout naši zem a potlačit naše tradice a kulturu.

Čili odpovědí na mou otázku je stále jedno a totéž: peníze, peníze, peníze.

Bohužel, je jenom jediná cesta jak z toho ven: vystoupit z EU, prosadit návrat národních hranic, kulturních hranic, fiskálních hranic, prostě opět se stát pánem našich věcí. Když to necháme na Bruselu, nekonečná nekompetentnost (a možná zkorumpovanost) euroúředníků nás zahubí.


Pozn. redakce: Tisíce, desetitisíce a statisíce imigrantů berou Evropu útokem. EU vyslovuje nějaké zvrácené teorie o tom, že jsme povinni tyto migranty přijmout. Hovoří o našem bohatství a bídě Afričanů. Nemluví ale o tom, že přijetí nepomůže dlouhodobě ani jednotlivcům, ani skupinám imigrantů. Ale zato fatálně ohrožuje naši národní, i kontinentální bezpečnost. To nevidí, že na těch kocábkách připlouvají další a další mladí muži nabití testosteronem a adrenalinem? Ne zoufalé ženy, ne vychrtlé děti! Vojáci v civilu!

Jde nepochybně o daleko větší invazi vojenských sil, než byla operace Overlord, která čítala jen 135 000, resp. 200 000 vojáků. To si neumí ti multikulturní obohacovači uvědomit, že stačí jedno nákladní letadlo se shozem zbraní a máme v Evropě neslýchanou armádu ke všemu odhodlaných vojáků? Vojáků, kteří nás, Evropany, pokládají za stejně ubohá a odporná zvířata, jako prase, nebo pes? Nábožensky zfanatizované vojáky, kteří nebudou ctít nějaké mezinárodní konvence, protože jimi pohrdají?

Jakmile Evropa projeví i jen minimální ochotu k ústupkům, vyloží si to Afričané jako naši slabost a využijí ji. Jakkoliv to vypadá na první pohled nehumánně, je třeba tuto imigraci odmítnout v zárodku. Nepotřebujeme „kulturní obohacení“ tohoto typu. Neříkám to rád, ale nevidím lepší řešení, než hlídkové křižníky do Středozemního moře, varovný výstřel do vzduchu a v případě neuposlechnutí, druhá rána pod čáru ponoru. Humanita, nehumanita. Stávající uprchlíky z Itálie a Španělska naložit do lodí a poslat je zpět do Afriky. A jih Evropy opevnit a vybavit kulometnými hnízdy. Jinak sbohem, bílá, západní civilizace.

Autorem je pan Mgr. Jiří Kobza, hnutí Svoboda a Přímá demokracie (SPD), bývalý šéf české ambasády v Íránu, žil více než 15 let v muslimských zemích

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 129 × | Prestiž Q1: 6,32

+4 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top