Štítky článku: •  

Jedni se radují a závidí Slovensku, druzí nikoliv

Jelikož se Facebook nechal slyšet, že hodlá potlačovat projevy bílého separatismu, byl jsem nucen, přestat na něj přispívat.

Jako občan státu, který díky separatismu vznikl, a myšlenka toho separatismu byla pronásledovaná a cenzurovaná i tehdy, se prostě nemohu smířit s tím, aby byli podobně smýšlející lidé omezováni znova. Pochopitelně je Facebook soukromá firma, a má právo si naprosto přesně a přísně regulovat, co bude na jejich serverech za obsah. Nechce separatismus, v pořádku.

Co ale v pořádku není, je to, že to omezí jen jedné rase! Zcela jasně a zřetelně označí projev jedné rasy za hodný pronásledování.

Kajeme se za vyřazení Tommieho Smithe a Johna Carlose z reprezentace USA, za projev rasové sounáležitosti a odporu. To samé nyní Facebook dělá jiné rase. U toho nemusím a nechci být. Nadále na Facebook budu chodit a sledovat své přátele, komentovat jejich soukromé a vtipné glosy, ale ani náznakem již nebudu komentovat politiku, protože bych občas musel zmínit třeba vznik ČSR, podpořit Katalánce, nebo Skoty v jejich touze po samostatných státech a tím porušit zásady Facebooku, protože jak Čechoslováci, Skoti, či Katalánci mají většinově „špatnou rasu“.

Takže se budu vyjadřovat na „svém“ webu.


V posledních dnech veřejným míněním v ČR hýbe volba slovenského prezidenta. Soudě podle volební účasti, to naši novináři a lidé s politikou spojení řeší mnohem více než Slováci sami.

Jedni se radují a závidí Slovensku změnu, kterou nová prezidentka přináší.

Poněkud nelogicky při tom zapomínají na to, že ještě před nedávnem záviděli Slovensku předchozího prezidenta. Dokonce často ti, kteří v EU vidí to nejlepší, co lidstvo vymyslelo hned po vynálezu krájeného chleba, neváhali házet pohrdlivé poznámky po protikandidátovi, protože byl komunista, agent KGB, bolševik a kdo ví co ještě. Jeho zvolení by Slovensko uvrhlo na východ do náruče ruského medvěda a jinak by to byla katastrofa.

Ten samý člověk jim však ale nevadí v jedné z nejvyšších funkcí té dokonalé EU, kde je místopředsedou té nejsilnější instituce, kterou EU má. Ale hledat logiku u aktivistů je jako hledat zlato v tabákovém dýmu vyfukovaném do vody.

Osobně bych prezidentské volby jak u nás, tak na Slovensku (jen mimochodem, také produktem bílého separatismu) parafrázoval slovy kamaráda, který se vrátil z dovolené v Malajsii. V restauraci se tam nenajíš, buď nevíš co to je za jídlo a riskuješ, nebo to naopak víš a proto si to dát nemůžeš.

Takže počkejme, co ono neznámo Slovensku přinese.

A pokud jste naopak zděšení už předem, co z toho bude a vidíte za tím tentokrát ne Putina, ale Sorose, pak znovu upozorním na volební účast. Nemůže za to ani Putin, ani Soros, ale jen a jen voliči, kteří k volbám nejdou. Na Slovensku to letos bylo jedno v prvním kole polovině voličů, ve druhém dokonce dvěma třetinám.

Zkuste se zamyslet, jestli je od účasti ve volbách neodrazujete třeba právě vy, svými konspiračními teoriemi o vlivu obou satanů světové politiky, namísto toho abyste uznali, že na některou věc může mít někdo jiný prostě odlišný názor než vy.

Uvádí pan David Forbelský na forby.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 194 × | Prestiž Q1: 9,51

+16 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top