Štítky článku: •  

Nejčestnější premiér

Spíše nejpravdomluvnější premiér, chcete-li. A že takový u nás není? Hluboký omyl. Měli jsme jich celou řadu. A dokonce ještě máme! ANO, za nejpravdomluvnějšího premiéra, co se předvolebních slibů týče, považuji Andreje Babiše!

Ale popořadě. Není pravda, že by politici neuměli s dělným lidem komunikovat, jak nesprávně po své volební katastrofě žaloval světu Bohuš Omezovač I. toho času kapelník ČSSD. Je tomu přesně opačně. To prostí krumpáči neumí svým guru naslouchat. Chtělo by to asi nějaké povinné předvolební kurzy pro voliče pod názvem „šeptej mi to ouška“.

Rozeberme si pár příkladů. Takový Klaus st.: Nerozeznám čisté a špinavé peníze. A bác ho! Ten cvrkot, kterej nastal poté v 90. letech, z toho se točila bembeřice lidem ještě za dvacet let. A přitom on jim to říkal.

Paroubek: Zákony budu schvalovat třeba i s Marťany. A to, že šel přes mrtvoly jako buldok, to je znát ještě i dnes po těch letech. Zde jeho dobové svatební foto:

idnes.cz/…/grebenicek-se-na-billboardech-ozenil-s-paroubkem

Topolánek = chlap s guľama. On sice toto spojení slov snad ani nikdy nevyslovil, bylo mu podsunuto Bobošíkovou, ale už mu ho nikdo neodpáře. A zvlášť ne poté, co byly zveřejněny jeho fotky z orgií v Berlusconiho vile. Z nich je patrné, že to chlap s oním vybavením opravdu je:

blesk.cz/…/antonello-zappadu-topolanek-se-vzrusil-omylem.html

Petr Nečas: Ta holka dře po nocích jako kůň. Řekl to tehdy v souvislosti s tím, že Janě Nagyové vyplatil statisícové vánoční prémie. Zde se na chvíli zastavme. Mluvil snad některý premiér před ním otevřeněji a čestněji? Já myslím, že ne. Ovšem prostý lid bez rozhledu a bez představivosti se tomu jen vysmíval. Dokud mu nespadla čelist rok nato.

Andrej Babiš:

  • odhalím lobbisty a zloděje v politice
  • poženu je k zodpovědnosti
  • odstřihnu je od penězovodů

Krásný příklad křišťálově čistých úmyslů. Nad takovým krystalickým křišťálem by zbledl závistí i zesnulý premiér Gross. A to provedení. To je koncert, to je sukces:

  • jako první zloděj se obnažil po nástupu Andreje Babiše do politiky sám Andrej Babiš. A svým několikerým krkolomným uváděním údajných majitelů Čapího Hnízda se rovnou i sám nachytal při lži. Brilantní a neotřelý postup. A hlavně příkladný, to si žádný premiér předtím netroufl.
  • a obvinění na sebe nedala dlouho čekat. A to nejen z české kuchyně, ale i z evropského obýváku. Podvody a zlodějiny se v současnosti vyšetřují na ministerstvu pro místní rozvoj, dopravy, obrany i zemědělství. Pochybení v řádech miliard běžně vykazuje i ministerstvo zdravotnictví, a dokonce i závěrečná zpráva o hospodaření samotné vlády, kterou nejvyšší kontrolní úřad označil za fabulaci. Ve výslechové místnosti policie si podávají dveře špičky ANO, Agrofertu a dokonce i jeho vlastní děti, manželka a její bratr. To, že Boží mlýny melou jsme věděli. Ale že to bude až takovej kvapík, čekal asi málokdo.
  • a klap. Penězovody pro Agrofert byly následně uzavřeny. EU se odmítá podílet na takových šaškárnách, jako je třeba 100 milionů na pečení toustového chleba, který umí v Anglii upéct kdejaký kornoutkář. Premiér Babiš má splněno. To co sliboval před volbami, splnil dokonce ve zkrácené lhůtě pouhého roku a půl!

irozhlas.cz/…/stret-zajmu-andrej-babis-dotace-zemedelsky-fond-neproplaceni-agrofert-evropska

No vážení přátelé uznejte: Kdo z vás na to má?

Píše pan Petr Burian na blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 192 × | Prestiž Q1: 8,81

+14 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top