Štítky článku: •  

Evropu arabské bandy a klany rozloží na součástky

Evropa nemá už žádnou šanci se dostat ze spárů spojených sil politického islámu a těžce kriminálních islámských klanů. Některé evropské vlády jim dovolily celá desetiletí jednat a podnikat co jen chtěli. A nejeden politik se jimi nechal korumpovat. Nyní je již velmi pozdě něco proti nim začít dělat.

Nizozemsko v šoku z vraždy právníka

Ve středu byl na ulici v Amsterdamu zastřelen známý 44letý holandský právník. Ráno o půl osmé opustil svůj byt a jen několik desítek metrů od něj ho zastřelil zblízka neznámý muž, který po zločinu prostě beze stopy zmizel.

V takzvaném marengo-procesu stojí před soudem skupina snad nejnebezpečnějších kriminálníků celého Holandska. Jestliže v minulosti někdo z této bandy chtěl vystoupit nebo i vystoupil, tak to zaplatil životem.

Ve středu zavražděný právník hájil před soudem v tomto velmi zdlouhavém procesu korunního svědka Nabila B. Jde o obrovskou bandu organizované kriminality a kolik má členů, to ví jen její šéf, Marokánec Ridouan Taghi, který je na útěku a je vypsán na Most-Wanted listině Europolu.

Před soudem stojí 16 členů této extrémně nebezpečné bandy, kteří se měli dopustit několika brutálních vražd. Smrt právníka, jehož život musel zhasnout jen někdo, kdo také byl členem bandy, nebo někdo v jejím pověření, se nyní stane obrovským mementem pro všechny jeho kolegy, kteří by se v budoucnu chtěli podobně angažovat jako on.

Je absurdní a nepochopitelné, že nizozemská justice nebyla schopna poskytnout „popravenému“ právníkovi spolehlivou osobní ochranu, a to ve dne v noci.

Nebo měl někdo vlivný z řad justice, případně z politiky eminentní zájem na odstranění zkušeného renomovaného právníka?

Nizozemská státní prokuratura nazvala tuto bandu jako „dobře naolejovanou vraždící mašinu“ — to je sice výstižné, ale jen slova bez činů, to je málo účinné.

Kardinální otázka proto zní: Proč justice a další státní orgány v Holandsku dovolily, aby se kriminální arabské a africké bandy v zemi mohly tak perfektně „usadit“ a dělat cokoli a dále se také rozmnožovat?

Jak je možné, že „drzý chlapec“ z Maroka, Ridouan Taghi mohl lehce udělat v Nizozemsku skvělou kariéru jako zločinecký boss obrovské bandy a stát se drogovým multimilionářem? Evropa a její hloupí naivní dobrosrdeční obyvatelé jsou doslova nebeským rájem pro bandity z islámské kultury, jako je Taghi a nesčetní další. Mutti Merkel zdraví Nizozemsko a těší se z něj.

Najednou se nyní po krvavé středě v Amsterdamu bije na poplach v nejvyšších vládních i justičních kruzích — ale nic víc — a politici se tváří být šokováni a zděšeni z vraždy právníka. Co dělali ale dosud — celá léta? Nic, vůbec nic a jen nečinně přihlíželi jak „jedovatý plevel“ z muslimských zemí přerůstá a dusí zatím ještě křesťanské Nizozemsko. Dokdy křesťanské???

Ještě je třeba dodat, že před rokem byl zavražděn bratr korunního svědka, který s celou věcí neměl vůbec nic společného.

Už tehdy měli politici i justice učinit nezbytná opatření, aby se nic takového nestalo, co se právě teď ve středu událo.

Proč zůstali pasivní? A proč jsou národy Evropy neustále a nerušeně jen snadnou kořistí teroristů a band majících původ v islámských strukturách?

Píše pan Roman Bednár na roman-bednar.com


Vracet uprchlíky, žádá 94 procent Čechů. Zavřít hranice, velí velká většina národa

Čeští občané požadují zavření hranic kvůli uprchlíkům. Zároveň nejsou spokojeni s tím, jak celou situaci řeší vláda, uvedl průzkum agentury Focus, jehož výsledky přinesl server Novinky.cz.

Obnovit ostrahu hranic v Česku i Evropské unii by chtělo 78 % dotázaných. A to i za cenu omezení volného pohybu evropských občanů. Zároveň 87 procent dotázaných označilo uprchlickou krizi pro Česko za velký problém. Jen deset procent lidí považuje krizi za malý problém. Podle agentury je hlavní strach z neznámého.

A proto i řešení krize českou vládou sleduje nespokojeným pohledem více než polovina lidí. 94 % respondentů se zároveň domnívá, že by Evropská unie měla uprchlíky vracet. Pomáhat uprchlíkům navíc nechce značná část populace, čtyřicet čtyři procent.

Původní text ZDE.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 470 × | Prestiž Q1: 13,12

+25 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top