Štítky článku: •  

Střípky (240)

⚜ Naše-Naše ČT (Tomáš Tyl) ⚜ Lež a propaganda (Institut 2080) ⚜ Zprávičky ČT: vymývání dětských mozků za vaše peníze (Jan Polanecký) ⚜ Sněhové vločky — mileniálové (Hrica Luboš) ⚜

Naše-Naše ČT

halik-s-vami-havel-navzdy.jpg (82,112 kiB)
Halík s Vámi, Havel navždy!

Otevřu noviny a čtu, jak Klaus vyloučil, že jsme pravicová strana. Otevřu televizi (ano, otvírákem, resp. mám na ni hák na bedny…) a tam „vyvážené objektivní zpravodajství“ ČT laughing. Buehehehe — jo, tak jo… A povinný koncesionářský poplatek na marxistické Rádio Wave na příští rok už máš zaplacený, uhlíři?!

Takže, prosimvás, dnes se ZŘEJMĚ někde konal nějaký alternativní sněm nějaké alternativní Trikolory, kde se mluvilo o úplně jiných věcech, než na našem ustavujícím sněmu Trikolóra. Byl jsem v Bobycentrum — Brno od rána do cca 16:45 hodin, projevy jsem slyšel všechny a celé. ČT a některá média byla zjevně na jiném sněmu…

ČT lže, jako když Tabery tiskne a Halík káže. Mimochodem, nevíte, proč ČT opisuje od držitele ceny Tupotona? Naše programové priority to vůbec nejsou, ale Halík si takto „přečetl“ program Trikolory (no, on ho číst nemusí, on ho prostě „ví“) před 3 týdny a takto nás dehonestoval na Tv Noe (soukromá „křesťanská“ televize) za mohutného přitakávání a úsměšků paní redaktorky: — viz https://www.facebook.com/…/vb.1000007144…/2706787206021736/…

No a ejhle, za 3 týdny, nám to hezky opisuje ČT, i když ani o jedné z těch věcí se dnes na sněmu nemluvilo, ačkoliv programové priority a samotný program byl probírán dost důkladně — k zahraniční politice mluvil prof. Václav Klaus, ke spravedlnosti doc. Zdeněk Koudelka a k ekonomickým otázkám Petr Mach zastupující Marketa Sichtarova.

A výsledek?! Nu — viz níže… ČT si to přebrala podle svého…

P.S.: K obědu byla dobrá polévka s MASOVÝMI KNEDLÍČKY a dále ŘÍZEK s bramborovým salátem S MAJONÉZOU. Antivegan fullmenu. Hlavně u řízku jsme mysleli na Grétu. Ale ještě jsme si s Petr Štěpánek stihli u oběda udělat fotku, tak pokud ji sem dá, chci upozornit, že se z té fotky bude linout mrtvolný pach zabité budoucnosti…

Halík s Vámi, Havel navždy!

Tomáš Tyl · FCB


Lež a propaganda

Zatímco klimatičtí alarmisté šíří lež o vědeckém konsensu na jejich názorech, pět set předních odborníků v oblasti klimatologie a příbuzných věd poslalo v pondělí dopis generálnímu tajemníkovi OSN, kde ho vyzývají k tomu, aby nenaslouchal jen jedné straně a uspořádal příští rok setkání vědců na nejvyšší úrovni. Tam by měli problematiku diskutovat zástupci obou táborů. Proč se o tomto dopisu nedozvíme z našich médií?

Jejich deklarace obsahuje několik bodů:

  • nejsme ve stavu klimatické nouze
  • na změnu klimatu má vliv více faktorů, nejen chování člověka
  • oteplování je mnohem pomalejší, než se předpokládalo
  • současná klimatická politika spoléhá na neadekvátní modely
  • CO2 je potrava pro rostliny, základ života na Zemi
  • globální oteplování nezvýšilo počet přírodních katastrof
  • klimatická politika musí respektovat vědeckou a ekonomickou realitu

Institut 2080 · FCB


Zprávičky ČT: vymývání dětských mozků za vaše peníze

Mám tu smůlu, že občas někde zahlédnu pořad Zprávičky na České televizi. Vždy se nestačím divit, jak daleko může dojít podprahové znásilňování dětské mysli.

Minulý rok proběhla v tomto pořadu antiamerická a antiizraelská reportáž o tom, jak pro nebohé palestinské děti a jejich učitele nebudou peníze na financování školství. Opravdu nechápu, kde se bere taková nadutost a jak někdo může takto násilně cpát politiku do hlav dětí. Tvůrci tohoto pořadu to však přehnali až natolik, že dokonce i jinak bojácná Rada pro rozhlasové a televizní vysílání následně konstatovala porušení vysílacího zákona.

Minulý týden mohly děti například sledovat hned dvakrát „informace“ od dětského reportéra na záslužném klimatickém dýchánku v New Yorku. A korunu tomu dala dnešní reportáž o hře, která má dětem pomáhat rozpoznávat údajné fake news, tedy pomáhat pochopit tu „správnou“ pravdu.

Ještě mi v tomto pořadu doposud chybělo uvědomělé a nenápadně podsunuté poučení o tom, že na světě nejsou jen holčičky a kluci, ale že zde máme desítky dalších pohlaví. A také, že dítě může mít zcela přirozeně dva tatínky a žádnou maminku nebo naopak.

Nemohli by laskavě levicoví „liberální“ soudruzi z České televize nechat výchovu dětí a sdělování informací na jejich rodičích, tedy nechat tu indoktrinaci progresivistickým světonázorem jen pro své vlastní? Nepotřebujeme, aby se někdo pokoušel české děti vychovávat v duchu „pokrokové“ ideologie, aby jim někdo mezi řádky podsouval ten jediný „správný“ světonázor.

Nejen tento pořad, ale i další podobné „politicky vyvážené“ hrůzy, platí lidé z daní, kterým se pokrytecky říká koncesionářské poplatky. Ještěže já televizi doma nemám a nemusím se na tom zvěrstvu podílet.

Píše pan Jan Polanecký na blog.idnes.cz


Sněhové vločky — mileniálové

Mládež ve 28 zemích podpořila v pátek klimatickou stávkou Gretu.

Stávkovali sami proti sobě, protože jejich generace je generací, která kromě toho, že se dožaduje zapnout klimatizaci v každém objektu, by ji dokázala zapnout i pod slunečníkem na pláži.

Protestuje generace, která hodiny a hodiny konzumuje energii doma před počítači, v každém pokoji, v každé třídě, v každém objektu potřebuje dvoumetrovou obrazovku a do školy vzdálené dva kilometry by se nejraději svezli autem. Nemluvě o vlacích nebo autobusech, ve kterých pro poruchu přestala fungovat klimatizace. Zhroutí se jim svět a sociální síť kolabuje statusy a selfíčky, jak musí trpět.

Protestuje generace, která je největším spotřebitelem spotřebního zboží v historii. Kupuje oblečení, které ze dne na den přestane být „trendy“, kupuje ten nejnovější model telefonu, protože ten starý dělá o 2 pixely menší forky, pomeranč je dobrý jen ten vymačkaný, v krásné pomalované krabičce s brčkem. Když jim na to rodič nedá, praští sebou o zem a stěžují si, že je nikdo nemá rád. Doma mají 10 párů bot, které obuli párkrát, 30 triček, která po jednom použití potřebují vyprat v prášcích z reklamy, která je třeba navonět v sušičce, protože slunce nevoní. Mládež ovlivněná reklamou, která je účelově zaměřená právě na ni, stávkuje, aby ovlivnila rodiče a pálí papírovou zeměkouli na náměstích, neboť zem se otepluje … uauuu.

Vypněte si klimošku ve škole, vypněte si počítače, vypněte si telefony, jděte za přáteli na vzduch, namísto kupování zabalených potravin si udělejte jídlo do jídlonosiče a nestěžujte se, že nechytíte signál v lese. Odvykněte si na tento „luxus“ a můžeme se bavit.

To ale neuděláte, protože odvyknout si na ten „luxus“ je, jako když vám rodič vypne wifi a řekne: uč se.

V módě je dnes sobeckost a skutky jsou tak prázdné, jako všechny slogany na náměstích. Greta to začala dělat, protože se jí nechtělo jít do školy. Možná, že sebou sekla o zem a vydala to za klimatickou stávku, protože soused právě griloval a vadil jí kouř z grilu.

Dobře, mládeži. Blbněte ještě více, nechte se manipulovat finančními skupinami, které nejen využívají dětskou pitomost, ale posílají vás do ulic jako vojáky pro jejich finanční zájmy, které zapříčinili oni, a za které vaši rodiče a zanedlouho i vy budete muset tvrdě platit.

Hrica Luboš ∙ FCB

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 266 × | Prestiž Q1: 10,50

+18 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top