Štítky článku: •  

Česká Zkažená Republika

Přimlouval bych se za změnu názvu státu. Už se jmenoval všelijak: ČR, ČSR, ČSFR, ČSSR, i Böhmen und Mähren. Nejnověji bych nabídnul přejmenování na ČZR – Česká Zkažená Republika. (Pokud si Z nedosadíte horším výrazem.)

Když se narodí nový králík, slepice, kráva, hranostaj, či lev, nepatří nikomu. Pouze po jistou dobu požívá „ochrany svých dospělých a zkušených rodičů“. Protože o něm nikdo jiný – naštěstí – neví. Ve správném okamžiku lvice, nebo jiná matka pozná, že potomek je zralý k samostatnému životu a odvrhne jej. To je jediné správné, přirozené a rozumné řešení. (A pokud to nepozná, je nenávratně zdeformována „civilizačním“ procesem.)

Lidská populace již zdegenerovala až tak daleko, že lidské matce je potomek dávno před porodem ukořistěn, smýkán vlnami nesmyslných předpisů, zákazů a nařízení, které nejsou ani přirozené, ani přírodní, ale jsou produktem sociálních inženýrů, byrokratů a mocipánů.

Kdyby stát měl sebemenší kontrolu nad existencí a množením hranostajů, jistě by si brzy vymyslel nějakou metodu, jak hranostajům ukrást většinu potravy a existenčních zdrojů. Samozřejmě – pro jejich blaho. Ono se to tak nějak mediálně vysvětlí, že to je takhle správné: „Jste tak hloupí, že nevíte, co je pro vás dobré“. Ale ten moudrý aparát to napraví, on to ví.

Jelikož evidence hranostajů ještě naštěstí neexistuje, žijí svobodně. Postupují rizika, že je tu a tam sezobne nějaký orel, nebo jiný predátor, ale žijí svobodně. Nikdo jim nediktuje, že jedině správné je to, či ono. Žijí přirozeně.

Navazuji tedy na článek pana Matějky: nejlepší je, když o Vás stát neví vůbec nic. Nejlepší je, když netuší, že existujete. Samozřejmě nemáte právo na beztak nenárokové dávky v nemoci, dávky v nezaměstnanosti, dávky v invaliditě, dávky sociální, dávky ve vysokém věku, ale máte jistotu, že Vás stát nevlastní.

Být majetkem kohokoliv na dálku páchne otrokářským systémem. Ten jsme ale přece dávno odsoudili jako nehumánní a nepřirozený. Žádný civilizovaný člověk nesmí vlastnit jiného člověka. Jakékoliv tvory můžeme pomyslně vlastnit jen za předpokladu, že je uvězníme a zotročíme. Králíky narveme do kotců, lvy do ZOO a hranostaje raději vybijeme, když kontrolovat nejdou.

To je obraz dnešních státních útvarů. Lidi narvat do kotců – nějaké ty pampelišky jim občas dáme – hlavně nedupejte, ramlujte se a bojte se, že taky můžete dostat hranou ruky za uši.

Nechci být nikým vlastněn. Chci být sám sebou člověkem na zemi. I se svým černým svědomím.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 361 × | Prestiž Q1: 15,18

+31 plus Známkuj článek minus –1

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top