Štítky článku: •  

Kel z narvala je dobrý. Taky se s ním špatně svrhává vláda

Vzorově deradikalizovaný islamista ubodal na deradikalizačním londýnském semináři dva sluníčkové deradikalizátory a vzorné produkty současného západního školského systému. Soud EU v kauze ČR versus EU velice překvapivě rozhodl ve prospěch EU čímž posvětil inovativní snahu Bruselu bojovat s islámským terorismem tím, že odzbrojí jeho potenciální oběti. To se nám to ale pěkně sešlo.

2d241b55125f39679e9b4bc138496965_resize680383_.jpg
(Foto: Twitter)

Nevím, jak vy, ale já tak nějak instinktivně cítím, že je skutečně nejvyšší čas se na té naší nezpochybnitelné cestě na Západ na chvíli zastavit, rozhlédnout se a podebatovat o tom, jestli už náhodou nejsme dost daleko. A když píšu podebatovat, mám na mysli podebatovat a ne to, že se k „debatě“ sezvou pouze fanatičtí zastánci pochodu na Západ, kteří se při „debatě“ budou navzájem plácat po zádech a označovat všechny, kdo chtějí jít jinam nebo případně nikam za proruské aktivisty.

Protože já v něčem, co vypadá jako dnešní Západ, žít rozhodně nechci. Takový pan Farský je třeba z toho, co tam vidí nadšený a moc by to všechno chtěl mít i u nás, ale já ne. A jsem si poměrně jist, že na to mám plné právo. Rovněž jsem si jist, že mám i plné právo nahlas zpochybňovat směr, kterým nás vleče eurohujer Farský, zástupy ostatních opozičních eurohujerů i současná eurohujerská vláda. A rovněž jsem si jist, že na tohle všechno mám právo bez toho, abych byl kvůli tomu označován za ruského agenta. Pochybnosti, stejně tak jako odlišné názory jsou legitimní a naprosto klíčovou částí demokracie a ne jejím ohrožením, což je mimochodem to nejčastější, co lze od pana Farského a dalších pětiprocentních pilířů demokracie slyšet.

Tedy, je-li ještě to, co tady teď máme a co podle České televize, hlásné trouby názorové frakce pana Farského, právě úplně nejvíc ohrožují odlišné názory či jen pochybnosti o správnosti názorů pana Farského, vůbec demokracií. O čemž si dovoluji silně pochybovat. To, co tady máme je možná demokracie, ale rozhodně to není vláda lidu. A ostatně nikdy ani nebyla. A jestli jí i něco ohrožuje, pak to určitě nejsou pochybnosti o přínosnosti našeho členství v EU, ale daleko spíše proevropský fanatismus pana Farského.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stát, který cíleně nastolí stav, kdy je jeho původní obyvatelstvo terorizováno a jeho tisíciletá kultura postupně likvidována kulturně naprosto nekompatibilními přistěhovalci, kteří kromě toho, že vysávají sociální systém už jen zvyšují kriminalitu a projevují stále hlasitější touhu převzít moc, by pro nás měl být následováníhodným vzorem.

Dovoluji si tedy nahlas pochybovat, že stav přímo vyplývající z výše řečeného, kdy je bezúhonný občan díky tomu, že ho stát zbavil jakékoliv možnosti účinné obrany proti ozbrojenému agresorovi a kdy mu i za pouhé nošení pepřového spreje hrozí vězení, nucen se ze zoufalství bránit útoku islámského teroristy klem narvala, by byl pro nás přínosným.

Mimochodem, působit ještě Monty Pythons, nepochybně onu grotesku z London Bridge zfilmují. A následně by byli pohnáni před soud a zavřeni, hádám.

Dovoluji si tedy dále nahlas pochybovat, že stát, kde vám reálně hrozí zatčení za veřejné citování jeho nejznámějšího státníka historie, kde se úředně tutlá kriminalita imigrantů i jejich konkrétní zločiny a kde svoboda projevu je jen vzpomínkou na dávno minulé časy, bychom se měli pokoušet napodobovat.

Dovoluji si tedy také velice pochybovat, že nám členství v totalitním spolku, který nás na jedné straně neustále nutí přijímat potenciální teroristy a agresory a na druhé nás zároveň postupně zbavuje prakticky všech možností, jak se proti nim účinně bránit — a v druhém plánu nás tím zároveň dokonale zbavuje ústavního práva účinně se „postavit na odpor každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod“ , což je jistě jen nějaká náhoda — přináší tak velká pozitiva, abychom přijali za svou jeho koncepci sebeobrany sebe i občanských svobod pomocí klů z narvala a hasicích přístrojů.

A přesně tímto směrem, tedy směrem k nutné obraně klem narvala, nás nyní bude popohánět i praktický dopad prohrané soudní pře o bruselskou zbraňovou směrnici. Kterou Brusel reagoval na nedávnou sérii multikulturních obohacení završenou masakrem v Bataclanu s tím, že když se ještě zbývajícím evropským legálním držitelům zbraní radikálně omezí jejich vlastnická práva, připraví se tak islamisté o přístup ke zbraním a všichni budeme zase kamarádi.

V této souvislosti bych rád uvedl prostý fakt, že žádný z islamistických teroristických útoků za poslední dekády nebyl spáchán legálně drženou zbraní. Žádný. Při všech byly užity zbraně pocházejí z černého trhu, který jistě postupné odzbrojení zbývajících legálních držitelů zbraní a likvidace trhu legálního těžce zasáhne. Zájemcům o podrobnější fakta z této oblasti doporučuji navštívit webové stránky Zbrojnice.com. A raději si pospěšte, kdoví, jak dlouho ještě bude tento proruský dezinformační web přístupný.

Jak vyšlo najevo, vláda, místo aby Brusel alespoň jednou jedinkrát kopla do prdele s tím, že česká zbraňová legislativa je nejlepší v Evropě, běžní občané Západu nám jí závidí a nic se na ní proto měnit nebude, už má v šuplíku připravenou implementaci s tím, že prý to ani nepoznáme. Ale poznáme. A hlavně, tohle není konec, ale začátek. Protože za nějaký čas, kdy mezitím proběhne dalších x teroristických útoků spáchaných ilegálními zbraněmi z Balkánu, se to opět s pomocí protizbraňových nátlakových skupin expertně vyhodnotí a dojde se k závěru, že zákaz dlouhých samonabíjecích zbraní nepomohl a Čechům je tedy v rámci boje proti terorismu třeba sebrat i ty krátké.

A nechat jim holé ruce, modlitbičky nebo kly z narvala jako mají Angličané, Němci nebo Francouzi. Pochopitelně jen na povolení, maximálně sedm a půl centimetrů dlouhé a bez ostré špičky.

A proto všechno bych právě byl velice rád, kdybychom to putování na Západ přerušili, dokud je ještě čas a než vyrazíme dál směr Evropský socialistický bezuhlíkový multikulturní chalífát, který už je vidět na horizontu, abychom společně seriózně a demokraticky pokonferovali o tom, jestli ho tady fakt všichni chceme.


P.S. Možná někoho napadne, proč ze všech těch blbů zrovna Farský? Ani nevím. Prostě jsem si při přemýšlení o tomhle textu vybavil právě jeho a je přece úplně jedno, kdo poslouží jako příklad. Ve všech je nahraný stejný software, jen každý jinak vypadá.

Píše Lu Lina na Nonserviam.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 258 × | Prestiž Q1: 12,02

+23 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 2 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
xaver

proč zrovna ruský agent?
Já bych vás nazvaltřeba švýcarským agentem. Logiku to má stejnou. :-)

PeTaX

Protože pan Farský (& spol.) mají ruské agenty i doma v lednici. To už je u nich taková paranoia.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top