Štítky článku: •  

Proces s Miladou Horákovou byl komunistický zločin

Máme zde smutné výročí, na které by se nemělo zapomínat. 31. května 1950 byl odstartován umělý soudní proces s Miladou Horákovou a dalšími, kteří se komunistickému státu stali neposlušnými a velmi nežádoucími. Někteří z nich byli velmi nehumánně popraveni, jiní skončili na dlouhá léta v komunistických kriminálech a lágrech.

Hluboce smekám před dr. Miladou Horákovou. Před její obětí i před všemi dalšími oběťmi té strašlivé perverze jménem komunismus.

Nedokážu pochopit, že viníci tohoto zločinu chodili mnoho dalších let po světě, dokonce byli velebeni, někteří dodnes. V jakési zvrácené extázi dokonce tištěni na bankovky. Chtěl bych znát jména všech těch zfanatizovaných lidí, kteří tehdy řvali touhou po pomstě, krvavé odplatě a popravám.

Neumím pochopit, jak mohli vzdělaní (i nevzdělaní) právníci tak strašlivě zneužít psaného práva, obrátit jej naprosto naruby jen ve jménu doktríny.

Neumím pochopit s jakou lehkostí řada vyznavačů této fanatické doktríny dodnes zlehčuje padesátá ale i sedmdesátá léta jako „dílčí chybky“ a „přehmaty“. Nevidím nikde pokoru, účinnou lítost, omluvu.

I když omluva nevrátí ani jediný zmařený, nebo poničený život, vedla by ke katarzi, k očištění.

Pro to všechno jsou komunismus a nacionální socialismus sobě rovny, protože dělaly stejné věci – osobní zneužívání moci, fanatizaci a brainwashing manipulovaných, nebo zastrašených lidí.

Tak jako nacismus dnes nemá právo na místo na zemi, nesmí jej mít proto ani komunismus. Jeho trvající existence skrze KSČM je jen plivancem do tváře všech těch obětí, jejich dětí a vnuků.

Veškeré zaklínání se pluralitou je jen další z nekonečné řady komunistických lží.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 2 121 × | Prestiž Q1: 18,52

+44 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top