Štítky článku: •  

Je to tu samej Mongol

Rychlý trojblog o tom, kterak místní bezdomovci ke svému jmění přišli, Helena Válková pozbyla paměť a největší německý autoklub zabloudil v Evropě.

Tím Mongolem jsem nemyslel hanlivé označení hloupého člověka, ale naopak přičinlivého občana asijského státu. U nás ve fabrice totiž Mongolové opravdu pracují. Zatím jsem potkal jednu takovou fešandu a tři naprosto nezajímavé týpky z oné oblasti. A proč ne, práce je hodně, ochotně pracujících málo a ruskojazyční stachanovci už začínají docházet. Firma nabízí už řadu let vlastní ubytovnu, splatnou až po výplatě, obědy a nástupní bonus.

Takže stačí brnknout místní agentuře a máte vystaráno. K práci potřebujete jen základní vzdělání, schopnost se dorozumět rukama, alespoň trochu chutě do práce a minimální kulturní chování. Potom ani nevadí, že to máte trochu z ruky, nějakých 6500 km. Tedy všechno to, co místním bezdomovcům chybí, i když to mají jen 650 metrů daleko. Když jim to bylo na pracáku nabízeno řekli, že za peníze, jídlo a ubytování by dělal leda tak nějakej Mongol. Takže jsme tam kde jsme.


idnes.cz/.../helena-valkova-clenstvi-ksc-zakony-proti-disidentum-komunismus

Helena Válková má máslo na hlavě. Poté, co tuto vládní zmocněnkyni pro lidská práva navrhl Miloš Zeman na post veřejné ochránkyně práv s tím, že má v tomto dlouholetou praxi, vyštrachal na ni nějaký zákeřný chvilkař to, že praxi sice má, ale na opačné straně barikády. Spolu se soudruhem prokurátorem Urválkem totiž publikovala nejednu studii o resocializaci zlobivého občana za komunistů pomocí imrvére buzerace tak dlouho, dokud nešťastník sám nepochopí, že to s ním soudruzi myslí veskrze dobře.

Po odhalení této jakjinaknežúčelovky se začala bývalé soudružce nebývale zhoršovat paměť. Nevzpomíná si kdo byl legendární Urválek a zda byl vůbec u toho. Myslí si, že recidivista je označení pro zloděje a ne pro opakovaně odsouzeného. Nevzpomíná si, že by si v rámci dlouholetého studia stovek, ba tisíců kauz někdy všimla, že by komunisté zneužívali justici vůči svým oponentům a vysvětluje si to tím, že co by analytička práva Generální prokuratury ČSSR byla jen řadovým občanem, tedy pouhým dělníkem na vinici za lepší zítřky.

To její stranický šéf, premiér Babiš, nebere taková obvinění na lehkou váhu. Sám má s nimi celoživotní zkušenosti a také v jeho okolí se to bývalými členy KSČ a StB jenom hemží takže ví, že věc se musí zapřít dokud je čerstvá. Pozdější soudní tahanice už mohou taky pěkně zapáchat. Vyzval proto svou spolumučednici k rozhodnému vyjádření. No, pokud bude tak rozhodné jako jeho vlastní vyjádření k držení Čapího hnízda a tak rychlé jako Mynářova prověrka, čeká nás vcelku dlouhé a napínavé jednadvacáté století.

Podle posledních neověřených zpráv byla Valachová Válková k vidění na sociálních sítích se zatnutou zdviženou levačkou spolu s výkřiky „Nikdy neodstoupím, to si pamatujte, nikdy!“ a za následného zpěvu Internacionály spolu s vkusným Zemanovo doprovodem na flétnu v tónině Na Moll.


idnes.cz/.../adac-autoklub-cesko-demonstrace-cestujici-babis-milion-chvilek-pro-demokracii

Německý autoklub ADAC vydal pro mototuristy mířící do ČR důrazné varování v tom smyslu, aby se vyhýbali lokalitám, ve kterých se pořádají demonstrace Milionu Chvilek proti vládě. Hrozí jim prý celá škála nebezpečí a újmy, od fyzické bolesti, přes politicko-korektní zmatenost, až po zničené auto. Popletové z autoklubu zřejmě drželi mapu Evropy obráceně a zaměnili světové strany.

Chtěl bych je tímto tedy informovat, že my jsme střední, nikoliv západní Evropa. U nás se při shromážděních nevtahují ženy snopem chlupatých rukou do klubka mužů ke kolektivní erotické masáži s následným okradením, lidé si u nás při demonstracích vyměňují názory, nikoliv nože a středem davu zpravidla neprojíždějí náklaďáky. V ulicích svítí lampy, nikoliv zapálená auta, éterem zní amplion a ne střelba a jedinou třaskavinou na takových mítincích bývá výzva k odstoupení premiéra.

Píše pan Petr Burian na blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 295 × | Prestiž Q1: 12,15

+26 plus Známkuj článek minus –3

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 2 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
Petr Burian

Díky redakci za opravu jména "Valachová", na Válová, i když ona je to ve skutečnosti Válková. :-)
Je zajímavé, jak jí oba dva nemůžeme přijít na jméno.

PeTaX

OOPS! Přehlédl jsem vlastní chybu. (Opravuji.)
(Ano, jí těžko přijít na jméno. A odnesla to nevinně slušná paní Válová z České-justice.cz)

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top