Štítky článku: •  

EET může mít zcela jiný účel

Pokud se vláda opravdu odhodlá k represi vůči občanům odmítajícím islamizaci, budou nás hodně mrzet všechny ty systémy elektronického sledování, které tak snadno prošly.

eet-skodi-vam-n.jpg (9,445 kiB)
EET může zabíjet!

Od začátku bylo jasné, že nepovedou ke zvýšení daňových výnosů. Bystřejším lidem muselo být také jasné, že Andrej Babiš nepotřebuje nahlížet do údajů, komu který hospodský prodal párek. Státní byrokracie si vytvořila nástroj „pro všechny případy“.

Teď musíme počítat s tím, že pokud někdo bude veřejně vystupovat proti islámu, státnímu úředníkovi stačí lusknout prsty a odstřihne jeho zaměstnavatele od zakázek. A že budou i další možnosti — co když islamofilní úředník odhadne váš malý domeček na 20 milionů a zabaví ho? Máte dost peněz na několik let soudů? Netvrdím, že když to připravovali, mysleli na islamizaci. Ale tvrdím, že věděli, že se jim to může hodit.

A několik diskusních příspěvků:

 • Určitě je to tak. Jiný důvod toho všeho proti rozumu, logice, vlastním lidem a dokonce i proti nim samým, nenacházím.
 • Prostě, něco jako pronásledování nepohodlných států po americku, budou teď používat naši inkvizitoři proti nám!
 • proto se připosrali z pohledu na kus provazu, přesně vědí, co proti nám dělají
 • Ale my se nesmíme nechat zastrašit.
 • Myslím, že tu je pekným prípadom, i keď na trosku iné téma, odstrihnutie pani profesorky Struneckej od jej pracovného mailu. Stačilo malé bububu od pána hlavného hygienika Valentu smerom na fakultu. Pani profesorka si dovolila poslať informácie poslancom, aby vedeli o čom hlasujú. A toto bolo „len“ očkovanie, príjmy par farmaceutických firiem. Myslím, že tu to bude hodnotene ako oveľa väčšia neposlušnosť. Emotikona frown
 • Co se státní byrokracii nepodařilo zničit s pomocí dotací, dorazí babišova EET.
 • Židé ani Němci se taky nebáli uvést při sčítání lidu za První republiky svoji národnost, že? Neplňme státní databáze, vlastní vlády zabily ve 20. století víc lidí než nepřátelské armády…
 • Všechny války a jejich mrtvé mají na svědomí státy.
 • „věděli, že se jim to může hodit“ svatá pravda!
 • No, tak hodnota informací by neměla překvapovat.
 • A já bych to tak zle neviděl, když bude FAKT špatně, prostě vezmeme sudlice a vysvětlíme jim to pěkně ručně. Ostatně válka je „Pokračováním politiky jinými prostředky“. Oni vědí, že když se lidi fakt naštvou, už to plyšový nebude. A čím víc kdo dostane pendrekem, tím krvelačnější bude. Takovej pořádně seřezanej člověk, kterej přišel o barák, o auto, o rodinu, bude první vázat šibeniční uzel. Věřím v to, že stačí DEMOKRATICKY tlačit a sesypou se, nejspíš USTOUPÍ, ABY SI UDRŽELI KORYTA, prostě se budou bát, že by se mohli houpat na kandelábru, pokud by tlak pokračoval, nabídnou místo u koryt a pokud by i přesto tlak pokračoval, vzdaj to. Sobotka kvičel už jen z papírové šibenice, kvičel, protože se na ní viděl, už jí cítil kolem krku. Kdyby nebyl podělanej až za ušima, tak ho to nechá v klidu. Prase taky kvičí, když má strach. Naše staré struktury prostě mají strach z občanů, kteří tu UŘEZÁVÁNÍ HLAV nechtějí. Já jsem pro MÍRUMILOVNÉ ŘEŠENÍ, demokratické změny.
 • Zeman to řekl pěkně, nejprve se názor popírá, druhý rok se to považuje za názor k diskuzi a třetí rok to prohlásí za svůj nápad.
 • Opravdu věřím, že násilí není třeba, stačí neustálý tlak na naše staré struktury, polytruky, papaláše a bude dobře.
 • Za sebe říkám na rovinu, seberou mi barák, šáhnout mi na majetek, vezmu flintu, a Sobotku pošlu do hajn. Půjdu do vězení, cvičit a hrát společenské hry. Ale dokud si mě nevšímají, budu trpělivě demonstrovat a vyvíjet demokratický tlak. Dokud má člověk co ztratit, tak tu flintu do pazoury prostě nevezme. Sobotkům nejhorší sen je tisíc pořádně nasranejch lidí, který ho vytáhnout z auta a pověsí na lampu. Oni si to zkrátka nemůže dovolit.
 • Jen pro doplnění: Tisíc nasranej lidí, to by policie nezvládla, na to by museli nasadit armádu a to už je občanská válka. Sobotka nemůže nasrat tisíc lidí k nepříčetnosti. On to ví. Je to zjevné. Proto se Sobotka bojí hnutí proti Islámu, proto se bojí pana Konvičky, pana Petra Hampla, protože tito lidé mluví hlasem lidu, ne papalášů. Protože když pan Hampl, až bude mít okolo sebe dost lidí zavelí, tak se to Sobotkovi celé sesype jako domeček z karet.

Varování před falešnou humanitou

 • Ve „světle“ diskusí o tom zda jsou šibenice na demonstracích trestné nebo nikoliv, rozšiřující se propasti mezi křiklouny z obou extrémních názorů v naší společnosti (tábor „zoufalých pseudolidskoprávníků“, kteří by nejradši přijali do naší země kohokoliv odkudkoliv prostě proto, že jsme „otevření“ a „hodní“ a tábor otevřených rasistů kteří chtějí všechny občany tmavé pleti posílat do plynu) a podivného nekonání naší vlády, která neumí říci své stanovisko koho jako přijatelného uprchlíka chce přijmout do naší vlasti, zaniklo včerejší 10. výročí vražedných atentátů v Londýně. Začínáme si zvykat na násilí, vraždy a šílenství. Doufáme, že to „někdo“ za nás „vyřeší“. Odpovědnost za to kdo bude žít v České republice je věcí NÁS, JEJÍCH OBYVATEL. NIKOLIV „TĚCH NAHOŘE“. Nenechme se strhnout do pasti kolotoče proklamací, falešné humanity a rychlých řešení. Chraňme svoje bezpečí. Je to věcí nás všech.

Zdroj: FCB

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 1 256 × | Prestiž Q1: 5,94

+3 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 0 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.

Dosud bez komentářů

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top