Štítky článku: •  

Zvrhlost na pokračovani

To se mi libi, jak vlada s poslancama robi z lidi den za dnem větši hňupy. A pracovny lid kyve a kyve a už mu to ani nepřijde divne.

Neni to tak davno, co slovensky premijer česke vlady hlasal každy rok 18 milijard vybranych navic od zločincu, kerym se řika živnostnici, za kere chtěl stavjat školky, jesle a nemocnice. Dneska, po par rokach, su na každem rohu nove školky, jesle a nemocnice, nikdo už nevi, co s nima robit! A neda se to zastavit, furt přibyvaju nove a nove.

Neni to tak davno, co sliboval zjednodušeni vyběru dani, třeba DPH by mělo mět jednu sazbu, řekněme 21 %. A hle, dneska je vše opravdu zjednodušene, už mame sazby štyry a nove budu určitě přibyvat.

Neni to tak davno, co sliboval stankařum, že jim zlevni DPH na pivu. A hle, je to tady! Z 21 % to šlo na 10 %. Škoda jen, že se to pravě tych stankařu netyka. Ale třeba si teho nevšimnou a finančak jim pak napaři pěkne pokuty. A možna pravě proto se to všecko robi, aby se tym idyjotum dole ukazalo, že tu nesu od teho, aby si vyskakovali.

Su tu od teho, aby platili pokuty a studovali předpisy, kery jim vrchnost nařizuje.

Zlaty Husak. Sice mluvil tež blbě, ale na pivo nesahal...

Ladislav Větvička, kontrolor spravneho vyběru DPH při Minysterstvu pravdy a lasky

vetva1.jpeg (57,923 kiB)
Zlaty Husak. Sice mluvil tež blbě, ale na pivo nesahal…

PS: Tento blog byl stažen adminy do sukromych, bo předchozi obrazek pry porušuje zasady blogařa. Z teho usuzuju, že na sukromych to tedy nevadi a davam tu ještě jeden:

vetva2.jpeg (69,280 kiB)

Píše pan Ladislav Větvička na blog.idnes.cz

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 336 × | Prestiž Q1: 13,14

+26 plus Známkuj článek minus –0

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 1 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
Borsuk

Tak to si vždycky objednám v putyce 4 piva do sklenice, zaplatím a pak si je naleju do svého džbánu a odnesu domů! (snad to nebudu muset dodanit).

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top