Štítky článku: •  

Komunistické šílenství v Česku

Převzetí moci komunisty dnes nehrozí. Ale myšlení mnoha Čechů je zdeformované 70 lety komunistické indoktrinace. V hlavě se jim znovu a znovu vybavují myšlenková schémata, která jim tam komunisté implantovali.

S hrůzou, úplnou hrůzou zírám na mentalitu mnoha dnešních Čechů. Když zjistí nějaký problém, tak místo aby ho řešili a snažili se odstranit konkrétní příčiny, tak z toho obvinují „kapitalismus“ a chtějí zpět do „socialismu“. Jsou zcela indoktrinovaní komunistickou dichotomií kapitalismus — socialismus a nic jiného se jim do makovice nevleze. Představují si, že před 89. byl nějaký režim a teď je zase jiný „režim“.

Myslí si, že nějací „oni“, kapitalisté, západ, Havel apod. slibovali blahobyt a slib nesplnili. Rozum nad tím zústává stat! Havel nic nesliboval, [1] pouze vyjadřoval svoje představy. Tady nejsou žádní oni. Jste tady jenom vy sami, případně vaši spoluobčané. Vy sami zodpovídáte za to, co se dnes děje! Když Václav Klaus ml. byl téměř lynčován zfanatizovaným davem, tak se ho nikdo nezastal. Místo toho pisálkové na webech vykládají o tom, jak za komunismu bylo lépe.

Tato mentalita je důsledkem 70 let bolševického vymývání mozků. Někteří si dokonce myslí (nevím, jestli vážně), že Gorbačov a Jelcin byli podplaceni západem, aby svou zemi rozprodali. Teprve Putinovi se podařilo (v jejich myslích) Sovětský Svaz obnovit. Někteří dokonce dští oheň a síru proti intervenci západu v carském impériu po bolševické revoluci. Prý to byl útok na Rusko! Ve skutečnosti ta intervence Rusko bránila proti bolševikům. Je samozřejmě dobře, že se Rusové v roce 1990 komunismu zbavili. Hospodářský propad byl způsoben chybami nebo přechodem na tržní hospodářství. Dnes Rusko prosperuje lépe než za komunismu.

Někteří argumentují tím, že komunisti postavili jednu dálnici, zatímco Havlistický „režim“ nepostavil žádnou. Ale Německo bylo protkané dálnicemi už v 70. letech, i bez komunistů. Celý svět umí stavět mrakodrapy, železnice, rychlovlaky atd. i bez komunistů. Přiznám se, že nevím, proč Češi nedovedou bez komunistů postavit vůbec nic.

Toto je latentně komunistická mentalita přinejmenším části Čechů. Česko je dnes poslední baštou komunismu v Evropě. Dokonce i na Slovensku komunisti již vymizeli.

Je třeba si především uvědomit, co to marxismus je. Marxismus je pseudo-náboženská, fanatická, apokalyptická sekta. Podle marxismu spása lidstva nastane po strašlivém kataklysmatu — revoluci. Hlásají krutý, nemilosrdný, krvavý „třídní boj“. Po tom krveprolití má jakýmsi zázrakem přijít zářivá éra nevídané hojnosti, blahobytu, štěstí a harmonie. Tedy věci se musí nejprve zhoršit, než se zlepší. Na rozdíl od ostatních náboženství, specifikum marxismu je v tom, že oni sami se snaží tu apokalypsu vyvolat. Je pošetilé domnívat se, že se jedná o nějakou „vědeckou“ teorii společnosti.

Samozřejmě za Husáka byl komunismus již vyčpělý; revoluční nadšení vyprchalo. Ale výše uvedené je podstatou marxismu, Karel Marx explicitně obhajoval terorismus. V Česku jsou komunisti dosud rozlezlí po všech webech a hlásají tam ty svoje potřeštěné teorie.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit je, že marxismus byl ve svých počátcích protiruský. Dvě třetiny bolševických vůdců byli ne-Rusové. Dnešní pojetí je důsledkem 2. světové války. Západ nás zradil, Sovětský Svaz osvobodil. Mnohým Rusko, SSSR a komunismus splývají v jedno. Je to představa neuvěřitelně hloupá. To se snad dalo pochopit v poválečné atmosféře, ale dnes je to neomluvitelné. Po napadení SSSR Hitlerem tam došlo k zásadnímu zvratu. Stalin byl sice Gruzínec, ale když mu teklo do bot, tak začal apelovat na ruské národní cítění. Tak od té doby máme rovnici

Rusko = SSSR = komunismus

Na tomto podhoubí se právě daří rusofobům. Jim vyhovuje polarizace

komunisté + satelity proti rusofobům

To jim zajišťuje výhru. Mnozí jim skáčou na lep a jejich reakcí na rusofobii je příklon ke komunistům. Myslí si možná, že to dělají kavárně „na potvoru“. Je to slepá ulička. Komunistická agenda se překrývá s agendou rusofobů:

  • Hlásají tu falešnou rovnici Rusko = SSSR = komunismus
  • Neřeknou vám, že Karel Marx Rusko nenáviděl
  • Neřeknou vám, že německá, marxistická, Sociální Demokracie Rusko nenáviděla
  • Neřeknou vám, že německý generální štáb poslal Lenina do Petrohradu
  • Neřeknou vám, že Rusové trpěli pod komunismem ze všech národů nejvíc
  • Neřeknou vám, že za dnešní rusofobií jsou američtí neoconi — zakuklení marxisté.

Současná rusofobie v Česku je skutečně odporná. Je ale zcela nesmyslné domnívat se, že proti tomu lze udělat nějakou koalici s komunisty. Spíše zbavení se komunistů je nutnou podmínkou toho, aby boj proti rusofobii byl úspěšný. A proč vůbec komunisti to dnešní kapitalistické a křesťanské Rusko obhajují?

Na té rusofobii je nejhnusnější právě to, že smečka hyen se vrhla na Rusko poté, co se Rusové komunismu zbavili. Ale když vidíte české obhájce Ruska, tak oni skoro bezvýhradně argumentují tím, že SSSR nás osvobodil. Žijí v šeru dávných věků. O tom osvobození je to sice pravda, ale ta nevyřčená implikace, „SSSR nás osvobodil, tedy komunismus je přijatelný“, pravdivá není. Na tom bylo založeno 40 let komunistické diktatury.

Třetí věc, kterou je třeba si uvědomit je, že za současnou rusofobií stojí z valné části američtí neokonzevativci, metamorfovaní trockisté. V USA se od konce studené války dostali k moci. Mají velký vliv v Republikánské straně a na zahraniční politiku. Usilují o světovládu a vedou štvavou kampaň proti Rusku.

Česko je dnes prošpikované neocony řízenými neziskovkami a organizacemi, např. Aspen Institute, NED atd. V čele NED (National Endowment for Democracy) je neocon Carl Gershman. Národ je brainwashovaný Sorosovskými medii. Michal Semín to popsal takto:

„Během let jsem s určitou nervozitou začal sledovat, jak se stupňují požadavky amerických sponzorů, abychom podporovali to či ono, a u některých z těch sponzorů se začalo ukazovat, že jsou napojeni na tajné služby a mají další skryté zájmy v rámci působení ve střední Evropě.“

V Česku se hned našli patolízalové, kariéristé a komunističtí alibisté. Patří k nim mj. ODS, TOP 09, STAN, Piráti, někteří členové ANO (Věra Jourová), Milion chvilek a mnohé další neziskovky. Je to mentalita toho 1,5 milionu členů KSČ, kteří tam z oportunismu vstoupili. Tato klika zasévá chaos a nesvár, agitují proti Rusku, agitují proti vládě a prezidentovi, protože jsou málo protiruští. Zmocnili se sdělovacích prostředků. Česká Televize se stala státem ve státě. Snaží se potlačit svobodu slova. Odlišné názory nazývají „dezinformacemi“ a snaží se zavádět jediný „správný“ názor. O pluralistické společnosti neslyšet, disidenti vyšli z módy. Zatím je to diktatura měkká. Provádí se pochodem institucemi, používá dezinformace, infiltrace, podplácení, zastrašování a nátlaku. Mnozí na tu záplavu překrucování a propagandy „naletěli“.

Rusofobie v Česku je horší než v Americe. Je to sice řízeno z Ameriky, ale Češi jsou papežštější než papež. To protiruské štvaní připomíná to štvaní proti „západním imperialistům“, kterého jsme byli svědky za vlády komunistů. Asi to mají v krvi. Svou rusofobií si Češi řežou větev, na které sedí. Neoconi pravděpodobně opovrhují podlézavými Čechy ještě víc než Rusy. My jim pomůžeme zničit Rusko a oni potom zničí nás. Češi nyní popírají Národní obrození a dokonce i Masaryka. V podstatě popírají sami sebe, jenom aby se mohli podbízet euro-atlantickému establishmentu.

Proč tedy nemáme ten blahobyt, který Havel „sliboval“? Protože v Česku se nikdo věcně nezabývá hospodářskými otázkami, např. jak zvýšit produktivitu, vybudovat infrastrukturu, diverzifikovat zemědělství. Zájmy Česka v EU nikdo nehájí. Místo toho se čeští poslanci zabývají absurdními rezolucemi, jak SSSR zavinil 2. světovou válku. Zcela převládá hledisko ideologické. Kritikové EU jsou častováni nadávkami a označováni za agenty Kremlu. Opozice se zabývá pouze Čapím hnízdem, „střetem zájmů“ apod. Českou vládu chodí udávat do Bruselu a při tom si hrají na hrdiny. Ve skutečnosti se snaží vlísat do přízně mocných.

Pro nekomerční účely může být tento článek libovolně kopírován a distribuován. CC BY-NC-SA

Copyright © Rudolf Kavan 2020 na voxpopuliblog.cz


[1] Havla neobhajuji, říkám pouze, že nic nesliboval.

Autor článku: | Vydáno: | Přečteno: 420 × | Prestiž Q1: 3,12

+16 plus Známkuj článek minus –18

Interní diskuse

Komentáře

Článek má 5 komentářů.

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Článek už je přlíliš starý. Diskuse k němu byly uzavřeny.
Janaz

Autor ide na čom? Na LSD? Alebo na svojej blbosti? Aká 70-ročná indoktrinácia komunizmom????? Už 30 rokov nás tu indoktrinujú kapitaliatickými sračkami, voľným trhom, snažia sa nás presvedčiť, ako zle sa nám za SOCIALIZMU žilo! O tomto drístajú všetky médiá do radu, plus o tom, ako je Rusko a Čína ovládané boľševikmi, hoci je tam rovnako rozlezený kapitalistický smrad ako tu!

Cluster

Marxistická levicová chamraď si o sobě vždy myslela, že má patent na spravedlivou společnost a ráj na zemi a pokud by budování takové společnosti pod mocenským monopolem marxistů mělo stát cokoli v cestě, je to pro levicovou marxistickou chamraď dostatečný důvod k obětování milionů životů. Od dob Stalina a Mao-Ce-Tunga se to nezměnilo.

Vojtěch Běhunčík

Vy máte zaručený recept na spravedlivou společnost a ráj na zemi?
Co je to "spravedlivá" společnost?
Můžete definovat "levicovou marxistickou chamraď "?
---
Seznam válek podle počtu obětí:
List of wars by death toll
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_by_death_toll
---
Seznam systematického vyhlazování a vyvražďování podle počtu obětí:
List of genocides by death toll
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_genocides_by_death_toll

Vojtěch Běhunčík

Spojené státy zabily od 2. světové války více než 20 milionů lidí ve 37 pronásledovaných státech
---
US Has Killed More Than 20 Million People in 37 “Victim Nations” Since
World War II
https://www.globalresearch.ca/ushaskilledmorethan20millionpeoplein37victimnationssinceworldwarii/
5492051

Petr

Rusko je jeden z hlavních nepřátel a kolébka komunistů,ohrožuje svobodu a svět.Přibyla hlavně Čína a KLDR a jiní.Evropa bez Spojených Států nemá šanci.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top