Diskuse


Bolševické lži

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Vojtěch Běhunčík [306]

"Komunisté vždycky lhali. Lež je jejich dorozumívací jazyk."
Začátek je výborný - útok je nejlepší obrana.
Samozřejmě nic není černobílé, ani kategorické tvrzení v úvodu.

Stejně tak mohu říci, že kapitalisté říkají jenom polovinu pravdy.
Co je horší?

Petr Burian [310]

Tak jistě, říct si můžete cokoliv, nikdo vám v tom nebrání. Jde jen o to, kdo vás bude poslouchat a koho to bude zajímat.

Roman [369]

Vážený pane , v roce 1989 bylo v ČSSR cca 1 milion aktivních členů KSČ. Myslíte si , že po tomto roce umřeli, odcestovali??? Je vidět , že nemáte žádné téma. Proto tak paušalizujete. Už je to obehrané.

Petr Burian [310]

?? A jakou to má souvislost s mým článek, ten milion komunistů? To že jsou mezi námi moc dobře vím z komentářů pod svými blogy. A pokud vás nezajímají, nečtěte je. Nikdo vás k tomu nenutí.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top