Diskuse


Kdysi Pragováci, dneska Filip

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

m.petr [200]

autora omlouvá jeho nezralé mládí.neví,že na českých hranicích tehdy čekalo NATO,ale o tom se nesmí mluvit.Naše vláda dělá maximum pro to,aby u nás mělo NATO TRVALÝ pobyt jako ve většině států světa.doporučuji "200 let terorismu USA"

Petr Burian [310]

A já vám doporučuji 200 gramů alespoň trochu zdravého rozumu. Moc by se vám hodil.
Viz tady: Mne osobně potěšilo počátkem 70. let náhodné setkání s mladým sovětským poručíkem v Bruntále, kde jsem tehdy pracoval...autora omlouvá jeho nezralé mládí. Anebo tady: ale o tom se nesmí mluvit...a kdopak vám to zakázal, povídejte.

Cluster [364]

To musí bejt strašně smutnej život, nechat si takhle vymydlit hlavu. Až je mi tě líto...

M. Nový [367]

Co je konzervativního na Armádních novinách? A co je konzervativního zde?

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top