Diskuse


Nevíte, co se stalo 10. června 1942?

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Petr [392]

Rasismus,komunismus,nacionalismus a pravicový i levicový extrémismus má být v ČR nezákonný.Nedostatky jsou dány komunistickou minulostí.

Pepan [405]

Správně péťane za vše co se kdy dělo na této planetě může komunismus a hlavně Putin na toho si zapomněl. Další imbecilní sluníčkář, kde máte množírnu?

Petr [392]

Nebýt komunistů mohly jsme na tom dnes být jako SRN,Dánsko,Norsko

Borsuk [249]

Pan Láníček je jenom jeden z těch progresivistů, kteří zřejmě mezi sebou soutěží, kdo nejvíce nakálí do vlastního hnízda. Další dílo by se mohlo věnovat například českému podílu na zotročení domorodců Afriky, Asie a Austrálie potažmo vybití Indiánů. Ono se něco jistě najde.

PeTaX [2]

Přesně tak.

Petr [392]

Vyhubení indiánů nedošlo a ten kdo je hlavně zabíjel byly vlastně Evropanů,všechny země kde jsou Spojené Státy vojenský a silně ekonomicky přítomni se pozvedly narozdíl od přítomnosti Ruska a Číny

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top