Diskuse


S pozdravem pětiletce zdar

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Petr [392]

V každé demokratické zemi je komunismus zakázaný,komunistické strany nesmí existovat a bývalí komunisté nesmí pracovat pro stát a jsou monitorováni protože komunismus je založený na principu ukrást majetek.

Pavel [396]

Z uplynulého týdne mám velice podobné pocity. I pietní připomínka má mít přiměřenou velikost.
Někde jsem četl, že tř. Milady Horákové v Praze má být po celé délce vyzdobena jejími fotografiemi. Jestli to bylo realizováno nevím, ale takové nápady mně už opravdu připomínají obrazy komunistických papalášů, umístěných ve výkladech mezi květákem a mrkví.
Je zajímavé, že na ostatní popravené se nevzpomíná (a ulici Kalandrovu, Buchalovu nebo Peclovu také na mapě nenajdete!). Ale třeba nám to vysvětlí pan moderátor Železný, který už předem zastrašuje budoucí hosty ČT. Pokud nebudou sdílet jeho názor na JUDr. Horákovou, tak je vyhodí ze studia.

Petr [392]

Po roce 1989 měly být ve vládě bratří Mašínové,pan Paumer a Bob Obdržálek bojovníci za svobodu.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top