Diskuse


Destinační management: tunelování krajských peněz

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

DM [408]

Podobně bych to viděla s "podporou sportu". Proč se mám denně dívat v televizi na ten hloupý šot o tom, jak naši sportovci úspěšně reprezentují... Kolik jen musela stát jeho výroba? A kolik stojí vysílací čas v televizi? A co z toho kdo má? Vyhozené peníze. Ať si každý sportuje za svoje peníze a ve svém volném čase, ve vlastních teplákách a ve vlastní obuvi. Proč do toho rvát miliony? Do mé záliby také nikdo peníze necpe, tak proč já mám sponzorovat zábavu někoho jiného? Je to jako se vším ostatním, pro některé vychytralé a nestydaté jedince prostě jen příležitost, jak si přivydělat. Ti sportovci v tom celém jsou nakonec jen takové loutky.

PeTaX [2]

Ano, souhlasím.

Tomáš Fiala [148]

:-)))
No mně osobně je úúúplně jedno, jestli politici peníze na cestovní ruš někde vytunelujou nebo vymostujou. Ono je totiž nakonec jedno, jakým "skořápkářským" způsobem na to ukradnou peníze z mojí kapsy - Kde je tvoje kulička? Kde je tvoje kulička? Fprdeli - prošustrovali jsme ji, jak jsme sami chtěli. Je pak úplně jedno, jestli tu mně ukradenou kuličku utratí zpod té správné skořápky. Jednou už mi ji šlohli, tak je prostě beznadějně fuč.

Docela k popukání by ale bylo, kdyby se díky tomu ten turistický ruš skutečně rozjel a místní pak požadovali po politicích, aby řešili turistické vyrušování - viz rakouské Alpy a "problémy" s motorkáři (a jejich státy homologovanými motorkami), kteří tam sice na základě politické podpory turistického ruše jezdí utrácet peníze (reklamy v TV po celé Evropě - ááách užijte si dovolenou v Rakousku), a z daní za jimi koupený benzín se platí údržba a obnova tamních cest, ale místním, kteří z toho ruše žijí, ten ruš vadí. Viz Praha, Český Krumlov, atd. atd...

PeTaX [2]

laughing

Borsuk [249]

Jestli chce stát ( kraj atd) cokoli podporovat, nechť sníží daně, tedy zřekne se části svých příjmů. Dotace znamená ukázat se pěkným za cizí peníze. A pokud lidi utratí své peníze v ČR, je úplně jedno kde, a za co. Jen státu vyhovuje aby občan utratil peníze za komoditu se spotřební daní a DPH navrch. (DPH se platí i z té spotřební daně).

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top