Diskuse


Budeme snad chránit i pedofily?

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Zdena [404]

A to jeste vetsina ctenaru nejspis ani nevi, ze tlak na zrovnopravneni pedofilu s lidmi s vice mene normalnimi /prijatelnymi sexualnimi preferencemi uz davno probiha. Asi nikoho neprekvapi, kdyz reknu, ze se tak deje na Zapade. Ruzni levicovi multikulti slunickari se snazi presvedcit vetsinovou spolecnost, ze je potreba mit s pedofily soucit a jejich uchylku brat pouze jako dalsi alternativni druh sexuality. Asi pred 2 lety jsem kdesi na internetu videla tyto individua s vlajkou, na ktere stalo LGBTQP. To P znamenalo samozrejme pedofilie. V souvislosti s timto si vzpominam na jednu prednasku kterehosi soucasneho myslitele ci politic. komentatora, ktery popisoval, cim se vyznacuje ta dnesni na Zapade (a castecne i u nas) vladnouci ideologie Neomarxismu, resp. dnesni postmoderna. Jeden ze znaku, ktere zminoval, byl moralni relativismus a s tim souvisejici tendence zlocince vykreslovat jako obeti a obeti jako zlocince. Jednim z prikladu, ktery me zrovna z hlavy napada, je vyrok jedne svedske politicky, ze dzihadiste/islamsti teroriste vracejici se z valky zpet do Svedska by nemeli byt trestne strihani a naopak by meli dostat byt, zdarma kurzy, atd. protoze jsou udajne obetmi islamske ideologie. Dale tu pak mame nescetne pripady z cele Evropy, kdy predni politikove a media primo nebo neprimo vinili zeny znasilnene migranty. Dokonce byl v Britanii i pripad, kdy byla policie otcem privolana k probihajicimu znasilneni jeho dcery skupinou migrantu a policie zatkla jeho. Ve svete vsech techto udalosti a vseho, co jsem se dosud o soucasne levici dozvedela, me snaha o legitimizaci pedofilie vubec neprekvapuje. Bylo od zacatku jasne, ze bojovnici za prava sexualnich mensin se u homosexualu nezastavi. Jako dalsi krok ocekavam snahu legitimizovat nekrofilii a sex se zviraty (ten uz dokonce napr. v Kanade za soucas. vlady pomateneho slunickare Justina Trudeau legalizovan byl).

Borsuk [249]

Nedávno mi jedna paní učitelka z Karvíné vykládala, že děti nesmí mít na sešitě své příjmení, nařídola to tak soudružka ředitelka, prý dle GDPR....ano vše je naruby, přesně dle manifestu Frankfurtské školy.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top