Diskuse


Plánovaná ekonomika 2.0

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, spamovat, nebo tapetovat diskuse zcela mimo téma článku, nebo ji zanášet reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

libertarian [247]

Žiadalo by sa napísať :
"Ten Babiš je riadna katastrofa"

Lenže katastrofou nie je Babiš. Katastrofou je, že jediný Babišov oponent a potencialny nástupca je - socialistická proBruselská "demokratická opozícia".
Takže - "zlatý Babiš".

Borsuk [249]

Ta stupidní hesla dozblbnutí opakovaná jsou asi všem levičákům vlastní. Vzpomínám si na "Novou soustavu plánovitého řízení" z dob mého mládí, žádný článek v novinách ani projev nebo zpráva se bez tohoto sousloví neobešly. A místo Evropa po nás požaduje se říkalo: "po vzoru SSSR".
Jak se asi prosadily všechny ty skutečně převratné změny ve výrobě a dopravě atd. když tady ještě nebyla moudrá Unie a dotace? Jak se jen tak prosadila pára, železnice, později elektřina, telegraf, telefon atd. až po počítače. A jakým tempem! Mrkněte někdy na Petřín, za jak dlouho se vyprojektovala, schválila a postavila Petřínská rozhledna, nebo v Praze-Libni, kde stojí 1. železobetonový most v Čechách (přes Rokytku). pamětní deska na něm hlásá, že ho vyprojektoval a postavil ingeneur (jméno si nepamatuji),cca za 6 týdnů.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top