Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Diskuse


Mnichov jako samohana

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Tom-M [167]

Ach, tady by byla třeba udělat revizi historie této země nejméně za poslední století! Ale nějak se s tím moc nesetkávám. V zahraničí tento jev existuje, i když je samozřejmě ve stínu oficiálního výkladu.
Já osobně nejsem fanouškem nějakých "národních mýtů" (a ty existují v každé zemi). Pravda - čistá pravda, jakkoliv může být nelichotivá - to jediné nám může pomoci pochopit. A pokud pochopíme, můžeme se s ní vyrovnat a poučit se z ní.

Redakce [1]

Naprostý souhlas. Jenže tady vnímám silně to papouškování ideologických klišé a okamžitý pokřik, že se jim krade historie.

top