Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Diskuse


Afrika má velkou ambici nastěhovat se do Evropy

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

plavcik [183]

Rad sleduji prispevky p.Kechlibara,ale poznamka,ze jsme robustni stat a vetsina problemu Nemecka a Francie se nam vyhne je snad zbozne prani nas vsech trochu realisticky uvazujicich lidi,nicmene cerv pochybnosti zacina prevladat,ze je jen otazkou casu,kdy vse propukne i v nasi kotline.Ja proste momentalne neverim,ze to vladni i vetsina nevladni politicke parlamentni strany mysly pro nas stat dobre a vest ku prospechu nas obyvatel,ale zaprodat se bruselskym chimeram vseho druhu,jen kdyz to sype a po me potopa.Ale je to ukazka masi neschopnosti (nebo blbosti) volicu dat zretelne najevo,co si vetsina preje.Casy,kdy cela Evropa mela vitr z husitu jsou pryc,ale snad soukoli vseho deni,zas casem probudi ten spravny retezec DNA a posunem dejiny smerem .... ?

Redakce [1]

No, uvidíme. Každopádně názory pana Kechlibara jsou většinou dobře argumentované a má značný přehled. Zejména o Německu. Taky rád čtu, co si myslí.

top