Diskuse


O právu udělat ze sebe idiota

Je nám líto, ale interní diskuse k tomuto článku už byla uzavřena.

plavcik [183]

Nesleduji Tv Xaviera a hosty co si zve, ale z ruznych web stranek a zminkach ci odkazech tohoto zdroje, mam v podvedomi, ze tento moderator, ci zpovednik ruznych osobnosti, neni uplne dogmaticky zameren jen tim spravnym smerem ,urcovanym buhvikim na tech spravnych mistech.Nicmene je ale je pro mne rozporuplna osoba s kterou proste jednou za cas souhlasim a jindy ne(mam dojem,ze 30% bude pro a 70% proti), coz ale neni az tak podstatne. Spis mne zarazi, ze se tohoto rozhovoru nechytly vsechny ty jedinna pravdu vykladajici media, aby tyto nazory vyvratila a oznacila za fake news!!! Protoze tohle prece mirumluvny islam vubec nechce a naopak dela vse proto,aby se vsichni meli radi az do smrti-bohuzel te nasi! Jsem proste zklaman, ze se mi nedostalo odborneho vysvetleni, jako po vysilani nekterych filmu a serialu natocenych za komancu.

PeTaX [2]

Ale přece nemusíme s nějakým (či jakýmkoliv) člověkem za všech okolností 100% souhlasit. LXV si tam zve nejrůznější lidi, i ty, se kterými já nesouhlasím absolutně v ničem, i ty, se kterými souhlasím skoro ve všem. Ale podstatné je to, že Xaver jejich názory nevykládá, nevysvětluje, neuvádí na správnou míru. Maximálně se trochu okázale diví.
A mne vlastně ani názor LXV nezajímá, mne zajímají názory hosta. Myslím, že on je v současnosti jeden z nejlepších – chtěl jsem říci moderátorů, ale to není, on nemoderuje, takže spíše – mediátorů.

plavcik [183]

Ja, ale prece nenapadam nazorovy postoj LXV,to mu ja neberu,pokud se vyjadri jinak,nez to vidim ja osobne.Ani nekritizuji,koho si pozve do sveho poradu.Jen konstatuji,ze je ticho po pesine v takzvanych kruzich hlidacu pravdy a neni osocovan, jaky je to xenofob vuci ceskemu narodu a navic znevazuje pohlavi jedne poloviny lidstva.A mravokarci neceknou ani popel i kdyz jsme si tak udajne vsichni rovni a mame prece pravo bez ohledu na ....,..... stejne zachazeni.Proste tenhle pohled na svet urcite skupiny lidi v nasi republice reprezentujici islam se na verejnost v ramci pravdiveho informovani nedostane v tom meritku,jaky by mel byt,protoze co kdyby nakonec lidi zacali premyslet a videli rozpor mezi skutecnosti a tim co hlasa bruselska garnitura.

PeTaX [2]

No, já ty první 4 horní řádky vašeho komentáře pochopil tak, že mluvíte o názorech LXV.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top