Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

       

Diskuse


Lidi tu nejsou pro stát, ale stát je pro lidi!!!

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

czertwo [195]

Taky to s tou ČNB cítím stejně, další centralizace pravomocí a přitom jich má ČNB již dost. Musí vůbec centrální banky být, nešlo by to i bez nich?

:) šest dětí, to je hezký, ať se vám daří, hodně štěstí...

PeTaX [2]

Souhlasím. Dokonce mám dlouhodobé pochybnosti, zda je existence centrálních bank celkově přínosná. Řekl bych, že celosvětově dělají více neplechy, než užitku. Ačkoliv se snaží předstírat, že jsou nezávislé, podle mého názoru jsou jedním z nejsilnějších nástrojů státní moci a centrálního ovládání ekonomiky v duchu Keynesiánského ekonomického modelu. Jenže, co stát uchvátí, již nikdy nenavrátí.

Pokud jde o Vaše přání paní Šichtařové, ta si je zde jen těžko přečte. Více byste asi uspěl na jejím blogu na iDnes.

top