Diskuse


Když politikům neziskovka přeroste přes hlavu

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

maaartinus [231]

Dog eat dog. Ale cekat ze se silenstvi zastavi mi prijde naivni. Vstanou novi bojovnici, a ti budou jeste silenejsi nez jejich predchudci.... protoze jen tak se muzou zviditelnit a dostat k lizu.

Neziskovky jsou prodlouzenou rukou statu. Tak kde by se urad musel ridit zakony (tedy aspon v ramci zbytku pravniho statu), nastoupi neziskovka. Kdyz je potreba pritvrdit, treba nekomu zapalit auto, pak nastoupi Antifa. Takhle to dopadlo s kdysi poradkumilovnymi sousedy.

PeTaX [2]

Ano. Nedá se, než souhlasit.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top