Diskuse


Minář? Stupidní hnus. A plastelína Zaorálek

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

svobodny duch [238]

"Bohužel je to ale módní trend současnosti — prosazovat domněle ekologická řešení, prosazovat je hlava nehlava a nestarat se o to, zda jsou skutečně šetrnější k životnímu prostředí a zda jsou ekonomicky racionální."

A co kdyz je to jinak? Co kdyz je poradi v teto rovnici obracene a "lide v pozadi" hledaji co nejskodlivejsi (neekologicke a neekonomicke) reseni, ktere jeste lze jakz takz vykreslit s fasadou ekologickeho reseni? Viz treba jednosmerna plavba Grety Thuberg do Noveho Sveta, kvuli cemuz bude nutne zaridit vice letu pres ocean, nez kdyby letela sama s otcem tam i zpet.

Redakce [1]

Gréta je jen reklamní výdaj.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top