Diskuse


ČR musí zavést institut strpění cizince

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

plavcik [183]

Kolik lidi tuto legislativu vubec zaregistruje,ze se nam snazi vetrit do zivota ?? Tech vnucenych narizeni,zakonu a predpisu je uz tolik,ze se vzdy najde obezlicka,jak nam vnutit neco, co si normalni clovek nemuze prat, pokud je trochu v obraze a nikdy by na to nepristoupil. Jenze s usmevem se to prezentuje, jako to nejlepsi a hlavne preci demokraticky schvalene reseni, nasich svobodne zvolenych zastupcu lidu. Ze zastupuji v podstate trapnou mensinu (coz je nase chyba,ze se nechodi k volbam) je uz sumafuk. Nicmene, rad bych se jeste dozil toho az to takzvane bouchne, ale ktera idea bude vitez ???????

PeTaX [2]

Moláček by Vám vysvětlil, že Západ je o „hvězdné roky“ vpředu a my na něj z dálky jen závistivě zíráme. A že musíme Západ co nejvíce napodobit.
Nu, nevím, školy na to nemám, ale zdá se mi, že jsou věci, které bychom napodobovat neměli. Jenže na to zde něco významně chybí (anebo přebývá???).

Hlavně mě sejří to, že MUSÍME. Ptal se tady někdo lidí, jestli to chtějí? Měla snad nějaká strana v programu, že sem nahrne celou Arábii a půl Afriky? Já vím, panstva v komnatách a s osobními ochrankami se to nedotkne, jenže právě ti dole ponesou hlavní tíhu těchto rozhodnutí. Jak bezpečnostní, tak finanční. Oni jsou ti progresivci čím dále nebezpečnější. Odpovědnost to nemá žádnou, ale rozkazovat druhým by to chtělo…

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top