Diskuse


ČR musí zavést institut strpění cizince

Je nám líto, ale interní diskuse k tomuto článku už byla uzavřena.

plavcik [183]

Kolik lidi tuto legislativu vubec zaregistruje,ze se nam snazi vetrit do zivota ?? Tech vnucenych narizeni,zakonu a predpisu je uz tolik,ze se vzdy najde obezlicka,jak nam vnutit neco, co si normalni clovek nemuze prat, pokud je trochu v obraze a nikdy by na to nepristoupil. Jenze s usmevem se to prezentuje, jako to nejlepsi a hlavne preci demokraticky schvalene reseni, nasich svobodne zvolenych zastupcu lidu. Ze zastupuji v podstate trapnou mensinu (coz je nase chyba,ze se nechodi k volbam) je uz sumafuk. Nicmene, rad bych se jeste dozil toho az to takzvane bouchne, ale ktera idea bude vitez ???????

PeTaX [2]

Moláček by Vám vysvětlil, že Západ je o „hvězdné roky“ vpředu a my na něj z dálky jen závistivě zíráme. A že musíme Západ co nejvíce napodobit.
Nu, nevím, školy na to nemám, ale zdá se mi, že jsou věci, které bychom napodobovat neměli. Jenže na to zde něco významně chybí (anebo přebývá???).

Hlavně mě sejří to, že MUSÍME. Ptal se tady někdo lidí, jestli to chtějí? Měla snad nějaká strana v programu, že sem nahrne celou Arábii a půl Afriky? Já vím, panstva v komnatách a s osobními ochrankami se to nedotkne, jenže právě ti dole ponesou hlavní tíhu těchto rozhodnutí. Jak bezpečnostní, tak finanční. Oni jsou ti progresivci čím dále nebezpečnější. Odpovědnost to nemá žádnou, ale rozkazovat druhým by to chtělo…

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top