Diskuse


Bez reformy školství zůstaneme vývojově trčet v 18. století

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Palo [298]

Myslienka v zasade dobra az na to preskusavanie. Stat nema co preskusavat nikoho a nikdy. Len toho, kto ide pracovat pre stat, toho nech si skusa.

Marek Holub [313]

Gruber nepřekvapil jako obvykle. To, co předestřel, je veskrze děsivá verze totality. Obzvláště to průběžné testování je horror. Taková věc může být založena pouze na dohodě zaměstnavatele se zaměstnancem nikoli na státní zvůli. Stejně jako Gruberovy návody pro psychopaty, jak se nenechat nachytat na švestkách mi to celé přijde kontraproduktivní.

PeTaX [2]

Samozřejmě, že přehání. Jenže má pravdu minimálně v tom, že školství z 18. stol. je dnes zcela k ničemu.
(A i v tom, že inženýr po 5 letech od ukončení školy většinu věcí už zapomněl, pokud je denně nepoužívá.)

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top