Diskuse


Jenže těch UrVálkových je všude kolem…

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Martin [304]

I presto nelze pochybovat o tom ze oproti soucasne Ombudsmani (a pravdepodobne i budouci) by to Valkova byla zlepsenim, viz https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/pripad-urvalek.A200111_141206_p_cirkus_wag.

PeTaX [2]

O trockistce Šabatové škoda hovořit. Celá ta familie je úchylná.
Nicméně, paní Válkové chybí podstatná věc: svědomí a sebereflexe.
Je zde celý zástup lidí s lepší morální integritou, než má ona.

Osobně bych celý ten nesmysl funkce ombudsmana (převzato ze socialismem prolezlé Skandinávie) zrušil úplně. Je dost blbost, když státní úřad má lidi chránit před jinými státními orgány. (Obdobně, jako státní NKÚ jen ztěžka může poctivě kontrolovat jiné úřady.)

A pokud už má existovat, ať si sami lidé zvolí, kdo je má ochraňovat před zvůlí státu a úřadů.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top