Diskuse


Boj o Českou televizi — boj o zlaté tele

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Bohumír [325]

Od Listopadu nejde o nic jiného než o souboj mezi svobodou a totalitou, který trvá dosud. Totalita, postkomunistické papalášství a oligarchie dostávají v současnosti navrch.
Česká televize usiluje o vyrovnané vysílání pro všechny skupiny občanů. Všichni nadávají na její nevyváženost, což je nejlepším dokladem, že její vysílání je vysoce vyvážené. Máme zde nejkvalitnější zprávy, komentáře z nejrůznějších stran, se kterými často nesouhlasíme. Važme si svobodné ČT, která díky televizním poplatkům si udržuje svobodu vůči vládnoucí straně.
Prvním významným střetem úsilím o demokracii s úsilím po totalitě byla vzpomínaná telvizní krize před dvaceti léty, kdy nedemokratické síly dosalily do vedení pseudoodborníky Hodače a Bobošíkovou. Nyní nabývá tento souboj opět na obrátkách.
A kdo zdvihá hlas proti České televizi? Především komunisti, okamurovci a babišovci spolu se Zemanem a Babišem. Takřka denně dostávám od nich protestní maily proti ČT!
A já čtenářům kladu otázku: Pokud odejmete ČT koncesionářské poplatky, peníze z reklam nebudou stačit na šíři programů, které dnes provozuje. Opravdu chcete, aby veřejnoprávní ČT byla závislá na státním rozpočtu a na politicích vládnoucí strany?

Starej Blbec Z Vesnice [302]

No to jste sesmolil ale příšerný blábol. To vy sám, nebo vám někdo napovídal? ČT je čistá propagandistická žumpa a hlásná trouba Evropskovo sajuza.

Borsuk [249]

Nejsem a nikdy jsem nebyl volič ani příznivec komunistů ale je zajímavé, jak se proti nim vymezují lidé, kteří jsou v podstatě ještě více vlevo než dnešní KSČM. Euromarxisti, Piráti atd...Ale ono to tak bylo asi vždy, že si různé levicové frakce šly po krku. Viz historie VKSb (komunisti v SSSR) nebo nedávno tady uveřejněný seriál o střetech NSDAP s NKP.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top