Diskuse


Bít na poplach je zcela namístě

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Marian K. [270]

Dobrý den Máte naprostou pravdu p. Jákle. Ale to podceńování blížícího se nebezpečí a zlehčování jeho varovných signálů je nám bohužel už vlatní.Příčina je asi dlouhá doba bez válečných hrůz. I přesto, že lze pomocí médií shlédnout mnoho dokumentů o těchto neskutečných etapách lidských dějin.
Česká a tomto případě hloupá média se těmto už za našimi hranicemi hrozbám, záměrně vyhýbají, jako by se to jich i jejich rodinám mělo vyhnout. Nevyhne.
Vtip je v tom ,že zatím /!/máme " plné košíky " !!!
My jsme prostě v té blbosti někdy nepřekonatelní.


Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top