Diskuse


Plíživý nástup nové totality (3/3)

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Tomáš Fiala [148]

Německo není moc správným příkladem totalitní politiky a kapitalistického hospodářství. Z kapitalismu jsou v Německu dnes trosky a Německo žije (a padá ke dnu) z podstaty jakžtakž kapitalistické minulosti. Dnes je to proregulovaná a progrýndýlovaná keynesiánsko-bolševická srajda.

On jakýkoli ekonomický model může fungovat v jakémkoli politickém prostředí. Ale pokud by to nějaký politik (následovník Lenina nebo Pinocheta) pochopil, tak skutečný kapitalismus je nejlepší platformou pro totalitu... :-)

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top