Diskuse


Teroristé směřují do Evropy

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). PeTaX

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

Borsuk [249]

Mám obavy, že počty skutečně nebezpečných individuí jsou o několik řádů vyšší. Stačí aby se zradikalizovali, jsou k tomu neustále nabádáni a pod záminkou náboženské svobody je to našimi elitami dovoleno . Zkuste si zaregistrovat spolek, v jehož stanovách by byli pasáže opsané z koránu...určitě budete vyhodnoceni jako extrémisti.

Lid si to žádá [337]

Požadavek lidu je jasný, projevuje se opakovaně ve volbách. Na pozadí jsou čistě ekonomické výhody. Pokud chcete provozovat adrenalinový sport, není to levná záležitost, zato jízda metrem může být i zdarma, stačí jet načerno - a šance být obětí teroristického útoku je přitom větší, než že se třeba neotevře padák.

Svobodný svět

Jen svoboda jednotlivce vede ke svobodné společnosti

top